Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miről szerettek beszélgetni,...

Miről szerettek beszélgetni, mik a kedvenc témáitok, mi iránt érdeklődtök?

Figyelt kérdés

Akár hallgatni is. Lehet, hogy egy téma érdekel, de nem olyan mélyek az ismereteid, de szívesen hallgatsz más embereket róla.

Nem azokra a témákra gondolok, amikhez mindenki ért: foci, nők.

Több elmélyülést igénylő témákra vagy beszélgetésre gondoltam.

Bár persze, azt is meg lehet írni, ha a felszínes csevegést szeretitek, ez is egyfajta közvéleménykutatás lesz így. Írjátok csak.


2022. máj. 24. 10:37
 1/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Szerintem én a legáltalánosabb dolgokról. Az emberekről, sztereotípiákról, párkapcsolatról, társadalmi dolgokról, de leginkább azokról, amik meghatároznak minket, emberi életútakról, viselkedésekről.

Egy pár tudományos dologról, mint például a csillagászat, emberi egészség, ilyesmi.


Nekem sok hobbim nincs, szóval nem tudok lányokkal beszélgetni a körmözésről, urakkal a pecázásról.

2022. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Introvertált vagyok, engem fáraszt a chit-chat, de az igaz, hogy szeretek jó mélyen hallgatni. De ha beszélek, azt kifejtősen, elemzősen teszem. Számomra a zene olyan téma, amiről évezredeken át tudnék szövegelni.
2022. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kihalt ősállatokról, állat- és növényvilágról, a csillagászatról, emberi testről, barkácsolásról nagyon szí esen beszélgetek.
2022. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sportautók, Star Wars, Forma-1, GTA, szexi női celebek (pl. Gal Gadot), ezekről bármikor szívesen bárkivel. :D

26F

2022. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Isten, érzelmek, elme, fizika, ilyesmik.
2022. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

- pszichológiai témák (Popper, Feldmár, Csernus,..) + önismereti témák, esetleg gyereknevelési témák;

- filmek;

- könyvek;

- zenék + hifi (hobbim);

- a helyi élővilágról (állatok, növények) + környezetvédelem, ökotudatos életvitel, ökogazdálkodás (ételek, italok);

- értelmes emberekkel akár politikáról, történelemről, gazdasági kérdésekről;

- természettudományokról (csillagászat, űrkutatás);

- filozófiai témák;

- szakmai kérdésekről, problémákról;

- eddigi életút elmesélése, másoké meghallgatása;

2022. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mostanában elsősorban pszichológia témái, űrkutatás, csillagászat, mesterséges intelligencia, kibernetika a kedvencek, de szívesen beszélgetek mindennapibb problémákról is, lelkizéstől sem szoktam visszatáncolni (már amennyiben mentálisan van akkor és ott kellő kapacitásom).

Sportokról viszont szinte semmit sem tudok, ahogy sminkelésről sem túl sokat.

2022. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!