Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magányos vagyok miért nem...

Magányos vagyok miért nem keres senki? Ha esetleg 1 hónapban egyszer keres valaki Aztán ha én is így állok hozzájuk akkor miért sértődik be ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem igazi barátok.
2022. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vuk-91 ***** válasza:
81%

Nekem ilyenkor azt szokták mondani, hogy többet kell kimenni a házból, ismerkedni, társaságba járni.

Azt is mondják, hogy először önmagadat kell fejleszteni jellemileg. Önbizalom kell, másokhoz való hozzáálláson is javítani kell, sokat segíthet egy pszichológus is.

2022. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

100%-ban egyetértek Vuk-91 véleményével!


Nem lehet ölbetett kézzel várni, hogy a sültgalamb berepüljön a szádba...

Járj el, keress társaságot. Akár egy street workout pályán, akár könyvtárban, akár egy klubban, más sportolási lehetőség közben, stb.

2022. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező: baráti kapcsolataimmal én is így jártam egész életemben.

Sok-sok éve eltűntek volna örökre, végérvényesen azok is, akiket eddig kerestem.

Tőled eltérően én, ha nem keresek valakit, egyáltalán nem hiányzom senkinek, ha a segítségem nem kell, végérvényesen eltűnnének életemből.

2022. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!