Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lett az életem ilyen...

Hogy lett az életem ilyen sz@r?munkát keresek.Sok helyről nem is hívnak vissza legalább 40 helyre Bekultem az őneletrajzot.Ahova behivnak tesztet írni,megirom és megint nem hívnak vissza.Barataim nincs,és születésnapra se köszöntött fel senki.miért?

Figyelt kérdés
Egyre reménytelenenebb az életem
2022. máj. 26. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha az önéletrajzokat is olyan igénnyel írod meg, mint ezt a kérdést, akkor ne csodálkozz.
2022. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanez jutott nekem is eszembe.
2022. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a munkakeresést. a legrosszabb
2022. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Shaddark ***** válasza:
100%

Igen, a helyes írásoddal kezdened kellene valamit.

Nem azért mert engem zavar, hanem mert ha elmész tesztet írni nagyon fontos. Aki helyesen, szabatosan ír azt jobb és szorgalmasabb munkaerőnek gondolják.

Valamennyire jogosan is talán. Amíg állást keresel napi 1-3 órát szánj rá, akár olvasásra akár írásra. Ha jobban megy az írás akkor a teszteken is jobb eredményeket érhetsz el és hamarabb felvesznek.

Melóhelyen meg akár haverokra is szert tehetsz. Akár munkatársak, akár a munkatársak ismerősei körében.

Pl.

Az egyik unokaöcsém Külföldre ment dolgozni, a másik országon belül de 200 km.-re mert Borsodban nem nagyon van jobb (rosszabb se nagyon) állás. Tök egyedül, kevés kezdőtőkével. Fizikai munkára egy csirke telepen, borzasztó nehéz és kényelmetlen munkakörbe.

A munkahelyén megismerte az egyik idősebb kollégája lányát. Azóta kivettek együtt egy albérletet, összeköltöztek, idegenben van haveri köre, szerelme. Felvételiztek majd el is mentek egy másik céghez miután összegyűlt nekik egy kis pénz, sokkal élhetőbb körülmények között dolgozni. Szóval megy bárkinek, ha bátor az ember, nyitott szemmel jár, nem merül bele az önsajnálatba.

De te elkezdeni sem fogod tudni amíg ennyire nem adsz az önképedre. és arra hogy mások mit gondolnak rólad. A helyesírás bizony sokkal fontosabb mint hinnéd - és nem azért mert nekem, egy ismeretlen fasznak nem tetszik, hanem mert nem adsz esélyt így magadnak egy sokkal boldogabb, minőségi életre. Mert ha így írod meg a teszteket - nem fognak behívni.

2022. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen munkakorbe keresel?
2022. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!