Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27 évesen még mindig nem nőtt...

27 évesen még mindig nem nőtt be a fejem lágya,olyan vagyok, mint egy tinédzser. Ez már nem fog megváltozni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 09:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha hamar meghalsz, akkor nem. Ha idősödsz és bölcsebb leszel, akkor talán.
2022. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Miben merül ki az,hogy nem komolyodtál meg? Ha ezt felismerted, akkor a következő lépés, hogy mindig vizsgáld meg magad egy-egy döntés előtt, helyzetben, és ha nem tűnik elég felelősségteljesnek akkor ne tedd meg. Ez nem feltétlenül magától fog megváltozni...neked is dolgoznod kell rajta. Én is 27 vagyok, azt sem tudom, hogy hol dolgozzak még,hogy lakást tudjak venni így is van 3 munkahelyem... de ez eszméletlenül nehéz manapság. :D
2022. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Inkább lefekszem mondjuk 40-50 éves nőkkel, csak ne kelljen komoly kapcsolatba bonyolódni
2022. máj. 27. 09:38
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

29 vagyok hasonló cipőben.

Amire rájöttem az az hogy ez részben a személyiségem. Amit nem szabad elfojtani.

A másik része meg gyávaság. A felnőttkorba lépéskor fel kell áldoznod azt a szabadságot amit gyerekkorodból hozol. És nem mered elengedni.

A felnőttlét nehéz. Minden nap 8-17-ig bejárni munkába, miközben az életed lassan lepereg a szemed előtt, az szar érzés.

Ha sokat keresel akkor legalább lesz pénzed viszont nem lesz időd elkölteni.

Valamint olyan magasak az ingatlanárak hogy lakásra sem lehet már gyűjteni illetve 30-on felül már kell gondolkozni azon is hogy félretegyél nyugdíjra is

2022. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Azt gondolom, hogy így vagy jó: az emberek túl egysíkúak, min beáll a sorba, aztán él depisen, bárgyún.

Tehát te így vagy jó:).

2022. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
71%
Az, hogy nem akarsz komoly kapcsolatot, az nem tudom miért indokolja az idősebb nőkkel való ágyba bújást, azon kívül, hogy ők tetszenek neked. Sok korodbeli (köztük én sem) akarnak komoly kapcsolatot még. Én mondjuk ezt megoldottam máshogy, de itt is mint minden emberi kapcsolatnál, a kommunikáció a legfontosabb. Ha te már az elején elmondod, hogy mit nem szeretnél, akkor csak találsz egy olyan partnert, aki ezt tiszteletben is tartja.
2022. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Apám 60 és még mindig az hiszi magáról, hogy 20 éves max 😒
2022. máj. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Anyósom 50-es évei közepén rajong egy fiatal előadóért, igyekszik minden koncertjén ott lenni, úgy beszél róla, mint egy tinirajongó. Ja, és nincs egyedül, a huszonéves srác legnagyobb rajongói 50-90 közötti mammerok.
2022. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kései Sirató ***** válasza:

A testvérem 50 éves és úgy él, mint egy 15 éves, éjszakánként a telefonját, vagy a számítógép billenntyűit nyomkodja. Feleségül nem vett soha senkit, mindig voltak alkalmi kapcsolatai, olyan nők, akiket csak kihasznált 2-3 hónapig.

Most, hogy 50 lett, rájött, hogy elment mellette az élet és lényegében elszúrta, mert se gyereke sincs, se egy normális kapcsolata, érzelmileg már nem képes kötődni senkihez, ennyi évesen meg alkalmazkodni sem képes. Persze hozzá se alkalmazkodna egy normális nő. Így marad neki a saját maga által elb@szott élet.

2022. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kései Sirató ***** válasza:
9-es voltam, szóval , kérdező, jó esélyeid vannak, hogy ugyanígy járj, mint az én öcsém.
2022. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!