Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen rossz helyzetből, hogy...

Ilyen rossz helyzetből, hogy tudnék kilábalni?

Figyelt kérdés

Párommal élek együtt, az ő házában. Mindketten 25 évesek vagyunk, március végén a dolgok rosszra fordultak. Elvesztettem a munkahelyemet, a párom édesapja elhunyt. Kénytelen voltam munkanélkülire menni, ez a hónap most nagyon nehéz.

A párom múlt hét csütörtökön kórházba került, mert szívrohama volt nagyon megvisel és megterhel. Alig maradt pénzem, de nem mondtam neki még 1 hétig bent tartják a kórházban.

Jövő héten csütörtökön kap fizetést, én meg június 13án végre kezdek új munkahelyen. Addig van 8ezer forintom. Napok óta alig ettem, hogy kijöjjek jövő hétig. Mit tegyek?

Próbáltam szülőktől kérni,most nekik sincs sok mert a temetés elvitte, munkanélküliben nem tudtak többet adni, önkormányzatról elküldtek, hogy erre nincs keret, családsegítős azt ajánlotta menjek fel Pestre ételosztásra. Pest innen 120 kilóméter.

Mit tehetek? Nem pénzt akarok kérni, csak valami megoldást erre a 10 napra


2022. máj. 30. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
fiverr?
2022. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj alkslmi munkára. Minden második vendéglátós hely munkaerőhiánnyal küzd. Pl hozzánk simán jöhetsz poharazni, mert konkrétan 5 napra egyhuzamba csak engem tudnak beírni.

Vagy menj plazmát adni. 10 000 per alkalom. (Ebből 5000 valóban pénzben, 5000 utalvány élelmiszerre).

2022. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!