Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy nő férfivé operáltatja...

Ha egy nő férfivé operáltatja magát, akkor gondolom én nőkkel akar lenni. De melyik nőnek kell egy ilyen "férfi"?

Figyelt kérdés

Vagy fordítva. Férfiból lesz nő. Melyik féfinak fog kelleni egy ilyen "nő"?


A kérdésem provokatívnak tűnik, tudom, ezért előre élnézést kérek, nem ez a szándékom, de másképp nem tudtam megfogalmazni, és valóban érdekel, hogy az ilyen emberek hogy találnak párt maguknak.


2022. jún. 2. 07:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Személyesen ismerek férfit, akinek transznemű párja van, és köszönik jól vannak. A szerelem mindent áthidal. Ja, és mindketten nagyon rendes, dolgos emberek.
2022. jún. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem kelleni fog, hanem valakinek majd pont Ő jön be, mert olyan a személyisége és akár a külalakja is. Nem fekete vagy fehér a világ.
2022. jún. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha látsz valahol egy férfinek/nönek kinézö valakit, aki vonzó számodra, elkezdesz vele beszélgeni, ismerkedni, akkor elötte nem kérdezösködsz arról, hogy ezzel a nemmel született-e. Ha meg komolyabbra fordul a dolog, akkor nem feltétlen lesz többé jelenetösége, mert az embert, a személyiségét meg a kinézetét szeretted meg!
2022. jún. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Épelméjű embernek ez meg sem fordul a fejében.
2022. jún. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, kérdező, ahogyan megtalálja a párját a BDSM-szexre vágyó vagy a lábfétises, úgy meg fogja találni az ilyen transznemű is.
2022. jún. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#7

Jogos!

2022. jún. 2. 08:02
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem legfeljebb a biszexuálisoknak. Egy hetero nőt az zavar, hogy az illető valójában férfi, egy leszbikus nőt meg az, hogy farka van.
2022. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
*Egy hetero nőt az zavar, hogy az illető valójában nő
2022. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Hetero lány vagyok, és bármikor összejönnék egy transznemű emberrel, ugyanúgy mint egy "átlagos" férfival. Viszont olyannal soha az életben, aki nem képes a másik érzelmeit tiszteletben tartani, és olyan szavakkal illeti, hogy "ilyen férfi". Piszkosul alacsony empátiára,és berögzült nézetekre vall. Az ilyenek (ha már ezt a szót használtad) miatt, mint te lesznek öngyilkosok 13-14 éves kisgyerekek, és felnőttek egyaránt. Remélem büszke vagy magadra.
2022. jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
NEM. nem zavarja, egyszerüen annak tekinti, amivé vált.
2022. jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!