Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nagyobb darab, magasabb...

Egy nagyobb darab, magasabb férfi előnnyel indul az életben mint egy vékonyabb, alacsony?

Figyelt kérdés

Csak egyedül azért mert magasabb, nagyobb darab.

Most nem a nőkre gondolok első sorban, hanem egyéb területekre, pl karrier, barátok, személyiség fejlődés


2022. jún. 3. 00:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt veszem észre a munkahelyemen hogy sokszor lenéznek, "arrébb tesznek", mert ők magasabbak, testesebbek. Pedig ugyanolyan jól megcsinálom a melót, de a "kicsi" inkább csak ne ugráljon, "hagyd a nagyokra".

Sajnos úgy nőttem fel hogy állandóan ez ment sok helyen.

35f, 172cm, 73kg

2022. jún. 3. 00:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
190 cm vagyok 110 kg. Hát a nők nem ezt szokták bennem leginkább szeretni, hanem a humorom, munkába kifejezetten sokszor hátrány volt, mert velem csináltatták a nehéz fizikai dolgokat...barátaim akkor is voltak amikor az általánosba 170 centi voltam meg 60 kg...viszont nálam vannak sokkal sikeresebb barátaim, akik teljesen átlag méretűek, szóval nem hinném...
2022. jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a magasságnak a sikerekhez, semmilyen téren, én majdnem 2 méteres vagyok, 26 éves, eddig csak hátrányát láttam egész életemben, előnyét semmit.
2022. jún. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez sima kissebbségi komplexus én nekem is van és mindenki másnak is van komplexusa

Mind kompenzálunk

Te jó munkaerő vagy építs arra. Ha te vagy a tapasztaltabb szorgalmasanb vagy akkorerőfölényben vagy velük szemben.

Találd meg a saját erődet

2022. jún. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Nekem pl van egy magas és nagydarab ismerősöm, ha tehetem, kerülöm, mert olyan a természete, káromkodik, mindenen felkapja a vizet és pattog, ha 30 forinttal emelik az árát valaminek már őrjöng, beleköt az emberekbe, kotnyeles, privát beszélgetéseket kihallgat vagy beleáll.


Tehát attól, hogy magas és nagydarab nem lesz automatikusan olyan, akit én imádnék.

2022. jún. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hollófernyiges ***** válasza:
Attól függ, hogy boxoló akarsz lenni vagy zsoké.
2022. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!