Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emlékeztek 2006.augusztus 20-ra?

Emlékeztek 2006.augusztus 20-ra?

Figyelt kérdés

Mit csináltatok, hol voltatok akkor?

Néhány videó:

[link]


[link]



2022. jún. 4. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem, - nem is túlzottan érdekel.
2022. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Itt mindenki gyerek?

Elvileg egy felnőttnek emlékeznie kéne.

2022. jún. 4. 12:44
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem pesti vagyok, de emlékszem, hogy benne volt a hiradóban :(
2022. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
kint voltunk tűzijátékot nézni a Dunánál. Aztán egy nagyobb szélnél elindultunk hazafele mert rossz érzésünk volt. pár percre rá fák dőltek az autó elé, mindent vitt a szél, villanyoszlopról lelógó vezetékek csapkodtak összevissza..para volt az biztos.. :D
2022. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Na végre..

2022. jún. 4. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Párom is kint volt, ha jól emlékszem ők metróaluljáróban húzták meg magukat, több száz emberrel egyetemben. mozdulni nem lehetett, és asszem tán állt is a víz.. :D Mi kocsival megvártuk míg kicsit csendesedett egy valamilyen kis híd alatt.. de konkrétan halál félelmem volt. nem túlzok, egy fa dőlt a kocsi elé, majdnem ránk + mikor csapkod feléd a villanyoszlop drótja , és úgy nyomsz satuféket és kanyarodsz másik irányba.. az is kicsit vérfagyasztó tud lenni :D
2022. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Emlékszem. Teheránban voltam nyaralni, úgyhogy csak később értesültem mi történt.
2022. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ma már szerencsére csak attól kell félni augusztus 20-án hogy ropogósra sülsz 10 perc alatt még este 9-kor is.
2022. jún. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsány
2022. jún. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerencsére mi nem központi részen voltunk. Úgy volt, hogy bemegyünk a Petőfi-híd közepére, hogy jól lássunk. De nem akartam bemenni a tömegbe, úgyhogy a Boráros tértől kicsit kijjebb maradtunk a Duna patron. Hirtelen jött a nagy vihar és elkezdtünk futni a tömeggel a HÉV síneken át, majd a Rákóczi-híd alatti részen húztuk meg magunkat. Nagyon soká a vihar csitultával jött csak jármű. Az éjszaka közepén értünk haza csurom vizes ruhában.
2022. jún. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!