Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak ragoval a szamban merek...

Csak ragoval a szamban merek megszolalni,hogyan kuzdjem ezt le?

Figyelt kérdés

Dolgoztam olyan helyen ahol nagyon sokan dolgoztak es amikor megszolaltak kellemetlen szagu volt a szajuk majdnem elhanytam magam, nagyon undorito es kiabrandito, igenytelensegre vall szerintem

Miota ezeket ateltem en nem merek rago nelkul megszolalni, minden nap mosok fogat ha otthon vagyok 3x is egy nap, ha tarsasagban vagyok mindig ragozom. Nem akarom hogy veletlenul is szajszagom legyen, hogyan kuzdjem ezt le?


2022. jún. 6. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell szerintem leküzdeni. Jó, hogy igényes vagy erre.
2022. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ha reggeltol estig dolgozok akkor reggeltol estig ragozok. Nem egeszseges, es penzbe is kerul

De nem tudom lekuzdeni ezt a rago dolgot, mar probaltam es feszult voltam

2022. jún. 6. 22:30
 3/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Vegyél szájvizet, órákig jó illatú leszel.
2022. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Basszus, nekem is ez a problémám már vagy 10 éve, ez biztos valami fóbia vagy nem tudom...

Egyébként: ha éhesek vagyunk acetonos lesz a leheletünk, az a bizonyos, tipikus rossz szag általában abból adódik, ezzel tudsz kalkulálni. És lehet, hogy nem hiszed el, de sok ember nem mos fogat rendszeresen, nekik tényleg büdös, főleg ha van cigi, kávé, pia is. Ha reggel-este fogat mosol és nem várod meg, hogy nagyon megéhezz, akkor biztos, hogy nem lesz rossz a leheleted, csak max nem lesz mentolos a nap minden percében. Ha rásegítesz rágóval, az még jobb, de ilyen szájhigiéniával neked nem lesz kifejezetten kellemetlen. Amúgy a 0-24-es rágózás tök jól erősíti az állkapcsot :)

2022. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
A szo, amit keresel, az a kenyszerbetegseg.
2022. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Ki kell lépned a komfortzónádból,és rágó nélkül elindulni bárhova 😃
2022. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, egy kicsit a saját tested elfogadásával gondok lehetnek. Miért kötöd össze egy ápolatlan emberrel kapcsolatos rossz élményedet a magad ápolt állapotával?
2022. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!