Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van a GyK-nak Discord szervere?

Van a GyK-nak Discord szervere?

Figyelt kérdés
Nem lehetne egyet létrehozni?

2022. jún. 7. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt vannak,akik terjesztik a discord szervereiket.

Itt szereznek embereket.

De mocskosul agyhalottak.

Ha szeretnél egy elmegyógyintézetet,ami felett átvették az irányítást az agyhalottak,akkor csinálj egy GYK Discord szervert!

2022. jún. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány ilyen az ismerkedés kategóriában, de nincs sok értelmük.


Az ötlet viszont nem olyan rossz önmagában; ha létezne egy "hivatalos" discord amin nem csak 5-10 ember próbál full sikertelenül egy beszélgetést összehozni, hanem rendesen meg vam csinálva, és van párszáz felhasználó is, akkor csatlakoznék.

2022. jún. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltak kezdeményezések de csunyan elverzett mind idővel, nagyon sok furcsa alak kerult elo gyk mélyéről es ha jottek új emberek is hamar passziv uzemmodba kapcsoltak. Ahogy az itteni privik hamar lapos lesz. Es voltam par szerveren, meg itt ott chateken. .
2022. jún. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs, de nyugodtan létrehozhatsz, biztos lesz rá olyan, aki nyitott az ilyesmire. Mondjuk nem egyszer sikerült gyk-n keresztül discord közösséghez csatlakoznom, de mindegyik kifulladt egy idő után, nem volt érdekes téma, alig tudtam hozzászólni a beszélgetéshez, mert nem az én korosztályomnak lett kitalálva az egész, szóval egy idő után tényleg passzív módba váltottam, míg végül kiléptem az összes szerverről. Fura emberek meg mindenhol vannak.
2022. jún. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!