Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Végigjárnátok az El Caminót...

Végigjárnátok az El Caminót nem hívőként?

Figyelt kérdés

Nekem sok tekintetben ez a lány a példaképem: [link]

A róla szóló cikket több tízszer elolvastam, és én is szeretném teljesíteni az El Caminót, és ezáltal megtapasztalni a cikkben leírt lelki élményeket.

Viszont sok különbség is van köztünk:

- az ő katolikus hite nagyon erős, nekem pedig nincs

- ő vega életformájú, én pedig húsevő vagyok

- ő minimalista felfogású, én szeretem a tárgyakat, a kényelmet és a pénzt

- a külseje nem tetszik, ezért nehezen tudok azonosulni vele

- félek stoppolni és kiszolgáltatni magam másoknak (például tömegszállás)

- nem írják, hogy lenne párja akit otthonhagyott, pedig az nem mindegy

Jelenleg 22 éves vagyok és két éven belül vágnék neki a túrának. Addig a személyiségem és a tűrőképességem még sokat fejlődhet, de hívő valószínűleg nem leszek.

A véleményeket köszönöm. Igyekszem mindenkinek válaszolni. Üdv, Erika



2022. jún. 7. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A többség szerintem nem a hit miatt megy végig rajta.
2022. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha annyira szeretnék túrázni, akkor már inkább a kéktúrát járnám végig. Nagyon túl van pörögve ez a Camino szerintem.
2022. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
túl van misztifikálva ez a túra. Semmi értelme, max hencegni jó vele. Ha a lábad túlélte...(mert sokan egy életre lábfájással küzdenek utána)
2022. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem azért, mert nem vagyok hívő. Napallergiám van, szerintem nem lennék rá képes.
2022. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%

Fhúú, de kicsesztek veled a szüleid ezzel a nagymamás névvel 😕


Nahh, szóval... ez is csak egy túraút, mint bármelyik másik a világon. Most az, hogy ennek van vallási-zarándoklati háttere, az teljesen lényegtelen... hit minden ilyen hosszú túrához kell... van, aki istenben hisz, van aki inkább magában hisz.


Nekem nem tetszetős az ottani környezet, inkább az Alpokban mászkálnék, meg a kisebb túrákat szeretem. Vagy ha hosszabb táv, akkor már inkább egy USA, Pacific Crest Trail. Ott van aztán változatos táj, rengeteg különböző éghajlat.

2022. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel és van lehetőséged, csináld végig, biztos nagy élmény!
2022. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!