Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ütött már el titeket az autó?

Ütött már el titeket az autó?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, akit (vagy rokonát) elütöttek már autóval?

Milyen volt? Mi volt az oka? Felépültél rendesen?

Hogyan történt? Milyen következménye lett?



2022. jún. 9. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Még csak kerékpárral löktek fel.
2022. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Haver srácot ütötte el egy autó 90-el úgy,hogy a srác robogóval volt. Az autó a piroson ment át. Megúszta egy kartöréssel meg a lába sérült csúnyán de mi is meg az őt mentő tűzoltók/mentősök is mondták neki,hogy ez a 2.szülinapja mert ennyivel megúszta. Ütközéskor a motor is kigyulladt,a srác szerencséje az volt,hogy azonnal lerepült a motorrol.
2022. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy-két élményem.

Egyszer az úttesten mentem át kisiskolásként, nem néztem körül, ill. baromi vakmerő voltam, már nem emlékszem, de olyan közel ment el egy teherautó mellettem, hogy hozzáértem, talán bele is akadtam. Nem tudom, hogy mennyivel ment, de nem 5-tel, mert rendes főúton hajtott. Szerintem kaptam jócskán egy adrenalinlöketet, és kicsit szaladtam mellette, szerencsére nem estem el, hanem kb. ugrálva lépkedtem, és az autó meg húzott. Szintén szerencsére szinte rögtön észrevettek a tükörből, és egyből fékeztek. Én meg megijedtem, és elszaladtam haza. Ők kiabáltak utánam, hogy várjak, nem bántanak, stb. nyilván meg voltak ijedve ők is ill. tudni akarták, hogy jól vagyok-e, de kutyabajom se volt. Azóta se tudom, hogy tényleg beakadtam-e vagy csak azt hittem.


Akkoriban volt egy másik eset, épphogy hozzámért egy autó, de egy rakás ember volt ott és mindenki jajveszékelt, megijedt, hogy valami történt velem, és kihívták a mentőt. A sofőr meg persze hőzöngött, hogy semmi bajom, nézzenek már rám..., de nem engedtek el se engem, se a sofőrt. Elég gyorsan kijött a mentő, semmi baj, mindenki megnyugodott, és helyeseltek, hogy akkor is ki kell hívni őket, ha látszólag nincs sérülés, mert lehet belsősérülés.


Egyszer bicikliztem, és úgy csapott el egy lassan közlekedő autó. Rendesen fellökött, de nem történt semmi baj, csak kicsit megütöttem magam, rögtön felpattantam. A pedálom viszont elgörbült annyira, hogy utána nem is tudtam hajtani, azt érte tehát az ütés.


Egyszer a házunk előtti parkolóban egy nagy parkoló autó takarásából léptem ki, és elütött egy autó. Nem mondom, hogy fú de gyorsan ment, de azért ment, mert rendesen fellökött. Szerencsére azon az oldalamon pont egy táska volt, így az tompította az ütést, de közben meg estem egy nagyot a másik oldalamra a havas latyakba. Itt se voltam majrés, egyből felpattantam, hazamentem, átöltöztem, és indultam újra a dolgomra. A fickó még mindig ott volt, kérdezte, hogy minden rendben van-e, stb. én meg nem kerítettem nagy dolgot az egésznek. Kicsit fájt ez-az, de akkor sem. Mivel napok múlva is fájt, azért elmentem a sebészetre vagy hova, de nem nagyon foglalkoztak velem komolyan. Na akkor tényleg jó lett volna, ha mentőt hívunk, mert akkor tisztességesen megvizsgálnak, de ha saját lábamon egyedül megyek be, hogy x napja volt egy autóbalesetem, nem annyira. Röntgen, aztán rávágták, hogy zúzódás, és pár nap, de még egy hónap után is fájt, a fájdalomcsillapítós tapasz, amit felírt, szart sem ért.

2022. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Te jó ég, ilyenre miért vagy kíváncsi...?
2022. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Azt ugye tudod, hogy az ilyenek nem valami szép emlékek?
2022. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer a cipőm orrát súrolta egy kocsi.

A gimim a város szélén volt, és hiába volt még lakott terület, buszok, kocsik rendszerint nem úgy kezelték és száguldoztak arra, gyalogosokra, gyerekekre fittyet hányva.

Egyik reggel épp az épület előtti zebrához értem, aminek kb. a felénél volt egy srác, körbenéztem, túloldalt volt csak egy autó -átengedve a fiút-, és mivel nem jött, mozdult senki, elindultam én is. Csakhogy a kocsi A oszlopának holtterébe értem, a vezető körbe sem nézett és gázt adott. Én meg lassítva láttam, ahogy a kocsi jön felém, de reflexből hátra ugrottam, viszont még így is egy pillanatra összeért a cipőm a kocsival. Nagyon megijedtem, a kocsi meg fékezés, lassítás nélkül robogott tovább. Volt pár szemtanú, akik a vezető után kiabáltak, nem mindig nyomdafestéket tűrő dolgokat, én meg zúgó füllel, remegő lábakkal siettem be a suliba. Szerencsére nem lett ugye semmi baj, de így is nagyon ijesztő volt.

2022. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 danihunxd válasza:
81%

Szia!

Én napi szinten járok biciklizni(ha olyan az időjárás)relatíve hosszabb távokat kb 30-35km-t. Egyik ilyen tekrésből már majdnem otthon voltam amikor is a bicikli útról átmentem a járdára ahol kb 100m-t kell mennem és ott vagyok a kapunkba. A szomszédomba egy fodrász szalon üzemel és van az udvaron egy parkolója. Ott szoktak megállni a vendégek és elég sokszor szoktak ott ki-be járkálni az autókkal. Mit sem sejtve szép lassan körültekintően gurulok a járdán és egyszer csak arra lettem figyelmes,hogy már egy motorháztetőn ülök. Nem lett semmi komoly bajom az ütéstől. De viszont a sofőr az engem úgy megvert azt se tudtam hol vagyok. Röviden ennyi az én történetem.

2022. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
61%

Üdv!


Én régebben haverokkal fociztam kint az utcán. Egyik nap volt hogy haverommal fociztam, az utca egyik oldalán ő volt a másik oldalán én, és az úttesten keresztül passzolgattuk egymásnak a labdát. Egyszer történt, hogy egy menyét kilökött az út közepére és pont akkor jött egy autó. Viszont nagy szerencsém volt mert az autós időben észre vette, hogy az út közepén vagyok, kiugrott a szélvédőn keresztül, elkapott és együtt legurultunk az útról. Micsoda nap volt, sosem fogom elfelejteni az is biztos

2022. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!