Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 40 éves korban választani...

Ha 40 éves korban választani lehetne öregedés vagy fiatalodás között, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Várható garantált 80 év egyre fiatalodó, újra kicsattanó egészségű fiatal felnőtt, gyerek, majd csecsemő testben, vagy további méltó öregedés a szokásos módon a tested és életmódod szerint neked szánt idővel?
2022. jún. 10. 06:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedülálló agglegény lennék, akinek nincs senkije, akkor vissza akarnék fiatalodni.

Máskülönben jó a sima öregedés is.

2022. jún. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bevallom, engem az riaszt vissza a fiatalodástól, hogy garantáltan újra gondoskodásra szorulunk majd, ami egy egészséges öregkornál nem biztos. Irtózom attól, hogy más emberekre szoruljak.
2022. jún. 10. 07:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a Benjamin Button különös élete c. filmet. Igaz, nem 40 éves kortól indul, de azért megkapod a választ.

N

2022. jún. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Inkabb fiatalodas. Nem akarok oreg lenni
2022. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Megint mindent elölről kezdeni???

Most aztán jobbak a hitelek...kamatai:DDD

A környezetszennyezés 100x nagyobb lesz...

Az egészségügy nem fog létezni...

Mi is lehet a bölcs döntés? A jóból is elég az 1:)

2022. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Én az öregedést, méltóan, egészségben ha lehet. Annak is megvannak a szépségei. Sok fiatalt láttam meghalni, gyerekeket is, egészségügyben dolgozom. Én ezt az egészet másképpen fogom fel. Ha az ember minden héten találkozik halottal, akit el kell látnia, az az öregedéstől nem fog félni, hanem megélni kívánja majd azt. Hiszen ha megöregszel, az azt jelzi, hogy éltél.


Nekem a nagyszüleim nagyon jó példa. Idősek bár, de több életkedv van bennük sokszor mint bennem. Most nagy divat lett itt gyik-en, meg máshol is ez a téma, meg sok kérdésnél már a 30 éveseket is leöregezik. Az idősebbek, pl nagyimék ezen nevetni szoktak. Arra kellene figyelni, hogy az adott életszakaszban megéljük a dolgokat


De a kérdésedre válaszolva én sosem szerettem gyerek lenni, mindig vártam, hogy felnőjek, gyerekkort nem akarnám újra élni. 40 évesen pedig szeretnék nyugodt, boldog kiegyensúlyozott felnőtt lenni, és utazgatni. Most 27 vagyok, jól érzem magam, és tenni szeretnék érte, hogy akkor is úgynérezzem magam.

2022. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#3: A film adós maradt számomra olyan mondanivalóval vagy bölcsességgel, ami ezt a kérdést megválaszolná. Egy zseniális ötlet, jó vizuális kivitelezés, de kimaradt ziccer.
2022. jún. 10. 08:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalság. Mondjuk fiatalosodjak olyan 18 éves koromig. Sok minden kimarad az életemből, nem lenne rossz bepótolni.
2022. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiataloást mindenképpen. Vagy maradnék ennyi idős.
2022. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen fiatalodást. Legszívesebben megmaradnék örökre huszonéves. Nem tudom ki akar megöregedni, az egy csomó gonddal jár, egészségügyileg elkezd leépülni az emberek többsége, külsőre is egyre kevésbé vonzó. Nyilván vannak kivételek, de a többségnek csak a bajok jönnek a korral.
2022. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!