Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szó szerint nem érzem magamat...

Szó szerint nem érzem magamat 27 éves férfinak, hanem egy 17 éves kamasz fiúnak. Normális ez?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha nem is teljesen ugyanez a helyzet, de 29 leszek és még teljesen úgy érzem, mintha csak múlt héten ballagtam volna középiskolából.

17 évesnek már semmilyen téren nem érzem magamat, de úgy sem tekintek magamra, hogy én egy igazi nagybetűs FÉRFI vagyok, aki mindent megold, mindenre van ötlete és semmi sem okozhat neki meglepetést.

2022. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Normálisnak mondható, gyakori jelenség. Ez max akkor probléma, ha felelősség vállalás és gondolkodásmódban is 17-re hajazol...


Én 29 vagyok, szintén nem érzem magam ennyinek, viszont már régóta elég komolyan gondolkodom sok téren és tudok felelősséget vállalni.

2022. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Én 29 vagyok, szintén nem érzem magam ennyinek, viszont már régóta elég komolyan gondolkodom sok téren és tudok felelősséget vállalni."


Én is, csak az a baj, hogy 17 évesen is ilyen voltam. Így meg nincs meg a "fejlődésérzet".

2022. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én rosszabb vagyok, mint 17-20 évesen. Akkor legalább tudtam szeretni az életemet. Nem voltam soha semmiben kiemelkedő, de tudtam szeretni, ami van. Kisebb célokat meg is valósítottam, amikre büszke lehettem. Már teljesen kiégett vagyok. Nem látok értelmet, se kiutat semmiben. Csak a keserűség van.
2022. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ez így van, éretlen vagy . Személyiségzavar, fejlôdésben visszamaradottság.
2022. jún. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4:

Én olyan 14-15 éves korom óta ilyen vagyok, mondhatni akkor választottam szakmát, elég sok dologban meghatározó szerepe volt ennek.

Fejlődést érzek a 14-20 éves koromhoz képest, csak nem érzem magamat 29-nek, az akkori léptékekhez képest jóval kevesebbet fejlődtem, bár ez normális.

2022. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Talán repülj ki a mamszi-otthonból végre és tartsd el magad;)
2022. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem élek a szülőkkel
2022. jún. 12. 15:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!