Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Molten eltemetett almaitokat...

Molten eltemetett almaitokat astatok ki kesobb hogy megis megvalositsatok? Es sikerult-e?

Figyelt kérdés
Kezdem en: kulfoldre koltozes es sikerult.
2022. jún. 12. 05:29
 1/7 A kérdező kommentje:

*milyen


A kerdes celja a tapasztalat megosztas es egymas motivalasa h nem csak a 20 eveseke a vilag ha almokrol van szo! 🙂

2022. jún. 12. 05:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az almákat megenni szoktam, nem elásni :)
2022. jún. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdtem élni :), és írok.


10 év után leporoltam, amit akkor elkezdtem, és bár már szinte minden más benne, elég szépen haladok.

2022. jún. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen almák, amiket ki lehet ásni?

Aztán leesett.

Nem temetem el az álmaimat, inkább halogatom, aztán egy része előbb-utóbb megvalósul, a többi meg soha

2022. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy olyan férfi vagyok, aki fiatalkorában nem kellett a nőknek. A 15-23 közötti időszakom kínszenvedés volt.

Az volt az álmom, hogy szerzek egy lakást, és néhány évig egyedül leszek, magamra találok, kiheverem a lelkisérüléseimet, önállósodok, csajozok.


A lakásárak viszont elszálltak, mint a győzelmi zászló. Nem volt olyan családi hátterem, amely el tudott volna látni lakással vagy anyagi segítséggel. Nem kerestem sokat, hogy egyedül tudjak bérelni valamit. Nem örököltem.


Aztán az évek elszálltak én meg itt vagyok 30 évesen. Elment a fiatalságom, az űr megmaradt. A születésnapomon elfújtam a gyertyákat, és azzal a lehelettel búcsúztam el az álmaimtól is.


Benneragadtam egy életben, amit igazából nem én választottam és mostmár esélyem sincs kitörni belőle.


Szép az élet...

2022. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De jo h irtatok! 🙂


2. Almak 😂 bocsanat! Eszre se vettem h azt irtam 🙂


3. Ez tok jo! En is mindig irni akartam de vegul sose kezdtem el, max vazlatot. Tok jo h elkezdted! Pont ilyen motivalo dolgokra gondoltam 🙂


4. A halogatas tok tipikus es szerintem mindenki ezt csinalja, de a halogatasbol az lesz h egy ido utan az ido maga ala temeti azokat a dolgokat. En is igy jartam sok mindennel 😕


5. Hu 30 evesen nem vagy lekesve semmirol! Hidd el. 🙂 az meg nem kor! En 37 leszek es bar 30 lennek inkabb! Szerintem kulfoldon meg mindig tudsz annyit keresni h abbol Magyarorszagon osszehozni valamit, ha magyar keresetbol nem sikerul. Nem azt mondom h akkor aztan zsebbol meglesz a lakas de most 30 evesen meg millio lehetoseged van, akar hajora elmenni dolgozni ahol szallas is van ugye. En valami ilyet csinalnek a helyedben. 40-hez kozeledve az ilyen lehetosegek mar nem lesznek olyan jok, mert fizikailag megterhelo meg ejszakazni kell meg akkor mar nem biztos h erre vagyik az ember. Nehogy te is 35-40 evesen jojj ra (mint en) h mennyi lehetoseged volt 30 evesen azaz most!

2022. jún. 12. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Már nincsenek lehetőségeim. A lényeg itt a FIATALKORI rémálom évek pótlásán és gyógyításán lett volna, ami ugye már nem fog megvalósulni. Mostmár van párom, családom lesz. Csak jó lett volna úgy elérni ezt a kort, ezt az élethelyzetet, hogy már nem kísért a múlt. Akkor talán nem lennék ennyire boldogtalan akkor is, amikor boldognak kéne lennem.
2022. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!