Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel helyettesíthetném a...

Mivel helyettesíthetném a gyakorit?

Figyelt kérdés

Mentális függőség alakult ki bennem, egyre rosszabb. Már nem is szeretem, csak kényszeres. Az a baj, hogy sehol máshol nem tudok beszélgetni emberekkel. Beléptem fb csoportokba, meg discord szerverekre, de ott nem megy a beszélgetés. Élőben meg hagyjuk is.


Hasznosabb dolgokat is szoktam csinálni, például olvasok és angol nyelvű videókat nézek. Ez jó is, csak ott a gond, hogy egyoldalú az információáramlás, nem elégíti ki a társasági élet iránti igényemet. A gyk valamennyire jó pótlék volt, mert itt mindenféle téma feljött, amire lehetett reagálni, meg én is dobhattam fel. A legjobb az egészben, hogy anonim és nem fognak azért ignorálni, mert nem elég menő a profilom.


Szóval itt csillapítottam a magányomat, de az utóbbi időben már egyre rosszabb. Szerintem elhagyhatták az oldalt azok, akik a minőséget képviselték. Nagyon sok a rosszindulatú és a semmitmondó kérdés és válasz. Annyira rákattantam az oldalra, hogy most már rendesen frusztrál a romlása, de ha ez nincs, akkor tényleg nem tudom, hova fordulhatnék.



2022. jún. 13. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Én kb 8 éve járok ide, régen ugyanúgy voltak hülyék, mint most.

Mindig is a hülyék között kellett a normálisakra vadászni és nem a normálisak között fogtál ki 1-1 hülyét.


Nekem voltak elég jó beszélgető partnereim itt, barátnők, találkozások stb.


Keress olyan elfoglaltságot ami leköt, viszont ha szociális dolgokra is vágysz, akkor kereshetsz pl játékokat, kreatív hobbikat...

2022. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én már leginkább különböző híroldalakat nézegetek a Facebookon, és azokhoz fűzögetek megjegyzéseket. Ott sem akadémikusok vannak (finoman szólva), de azért minőségi ugrás az itteniekhez képest. A legjobb viszont tényleg az lenne, ha sikerülne valódi társaságot találnod.
2022. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mindig is a hülyék voltak többségben.
2022. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

En csak 3-4 éve tolom, de korábban jobbnak tűnt nekem. Mintha többen is lettek volna. De trollok persze mindig voltak. Normális embereket is ismertem meg.


Hallottam, hogy vannak olyan online játékok, ahol a játékosok beszélgetnek egymással mikrofonon. Ilyet tudnátok mondani? Nekem igazából az emberek fontosabbak lennének, mint a játék. De csak az internet jöhet szóba, élőben képtelen vagyok rá.

2022. jún. 13. 21:13
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi pl haverokkal szoktunk beszélgetni és több játékot tolunk.

Sok játékban van voice chat, de ehhez számodra megfelelőt kellene keresned.

2022. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Bocsi az amatőr kérdésekért, de annyira régen játszottam már, hogy fogalmam sincs, merre induljak el. 😅 Egyáltalán hol keressek?
2022. jún. 13. 21:18
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Vannak itt sokkal rosszabb emberek a trolloknál.

2022. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Persze, tudom én. Vannak emberek tele rosszindulattal. Össze is vesztem már ilyennel és hiába tudom, hogy tök hülyeség ezen felhúznom magam, mégis ideges leszek.
2022. jún. 13. 21:22
 9/20 anonim ***** válasza:
Itt is ki tudod adni a gondolataidat, csak jó kategóriát kell találnod. Az emberek kategória pont nem megfelelő, mert akik ide jönnek felhasználók, vegyesek, nem mindenki csevegni jön pont ide, van, aki frusztrált és a stresszt vezetné le máson, ez pedig elég kiábrándító. De jó kategóriát választva nincs rossz érzésed.
2022. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

kérdező mennyire van erős géped?

online sakk is jó opció lehet, ha szereted

nem kell itt 3D-s FPS-re gondolni, vagy RPG-kre, persze azok is élvezhetőek

2022. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!