Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az életedben jó vagy rossz...

Az életedben jó vagy rossz élmény volt több?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 23:37
A kérdező szavazást indított:
Jó élmény
Rossz élmény
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta lefelé ível. Nagyon régen voltam már boldog. Kezdem azt hinni, hogy az csak egy egyszeri rövid fénykor volt, ami soha többé nem tér vissza.
2022. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aligha vannak/voltak jó élményeim..ha vannak is, akkor azok a rossz élmények mellett eltörpülnek
2022. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%
Persze mert senki sem figyel oda a jó dolgokra, mindenki csak a rosszra koncentrál. Jó dolgok természetesnek tűnnek, és ha olyan időszak jön amikor kevesebb jó történik az emberrel az már egy rossz időszaknak számít
2022. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Eddig elég jó dolgok történtek, nem panaszkodhatom
2022. jún. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
A múltkor egy videó hatására relaxálni próbáltam. A szöveg szerint vissza kellett gondolni egy helyre, ahol boldog voltam. Fél óra hiábavaló töprengés után feladtam, mert semmi nem jutott eszembe. Ez nagyon szar.
2022. jún. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes. Lassan már arra sem emlékszem milyen igaziból boldognak lenni.
2022. jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Baszki, mi van veletek? Engem arányaiban alig ért negativ tapasztalat, pedig voltam már afrikában fegyverrel kirabolva, véres diktatúrában letartóztatva, láttam nyomort amerikai gettóktól észak koreán át kambodzsai tömegsírokig sok helyen, stb stb. De ezer millió értékes embert ismerhettem meg, imádom a barátaim, a napi tennivalóim, diákjaim, satöbbi. Titeket meg mi a fene lelt?
2022. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindent elcsesztem. Ami jól indult, azt is. Nincs bennem semmi értékes. Sehova sem kellek.
2022. jún. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a rossz az nálam sokkal-sokkal több. Majdhogynem a mindennapjaim azok. Olyan mintha percekre tudnám csak "elővarázsolni", hogy kicsit boldognak tudjam érezni magam. Ez is ritkán jön össze, és hamar elillan. Főleg mostanában annyi rossz dolog történt, csoda hogy kimásztam valahogy a mély depresszióból. Mindig csak reménykedem, hogy majd egyszer minden rendben lesz és boldog leszek, de arra még várhatok...
2022. jún. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

~19 éves koromig messze a jó volt több, azóta azonban nekem is határozottan a rossz élmények száma gyarapszik gyorsabban, és ez is került túlsúlyba.

Tartós boldogság már nekem is idegen.

2022. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!