Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Istvánteleki vonattemetőt...

Az Istvánteleki vonattemetőt mennyire őrzik?

Figyelt kérdés

2022. jún. 15. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Lopni akarod a vasat?
2022. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Lol :D
2022. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ármándó, te vagy az?
2022. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Nemrég voltam ben - hivatalosan - és láttunk kiiskolásokat, hátizsákkal, tornazsákkal felszerelkezve kommandózni a bokrokban :D Meg instán láttam meztelen csajos képeket is!

Mivel vannak a területen nem vasúti cégek is, ezért viszonylag könnyen be lehet menni ellenőrzés nélkül. Viszont elég feltűnő ha egy vasútbúza, fotómasinával a nyakában ólálkodik bent.

A csarnok ahova be szeretnél menni csak egy helyen van nyitva, legbelül.

2022. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1#


Nem, fotózni mennék oda

2022. jún. 15. 22:35
 6/10 roundance ***** válasza:
30%
rákeresel vannak képek a googeben.
2022. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem arra a részre akar ahova kisiskolásokat is bevisznek, hanem a lezárt részbe, ami konkrétan már veszélyes állapotban van.


Bejutni nem bonyolult mert a kutya sem jár arra, viszont pont emiatt ha valami gond van, senki sem fog segíteni.

2022. jún. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Én is szeretek fényképezni, megértelek, de a veszélyes részre egy képért nem éri meg bemenni. Ár>érték.
2022. jún. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Ezen a ponton található a bejárat: [link]

Körben mindenhol le van zárva.

Ott a falon van egy kis ajtó: [link]

Szeles időben ne menj, lógnak az üvegek meg minden is a tetőről. Ha rád esik, ott pusztulsz... Óvatosan a gépek között, sok helyen vannak lyukak, aknák, stb. Elrohadt fedlapok, aknatetők. Van egy tolópad járás is, ott is vannak mindenféle nyílások q.nagyot lehet esni. Gépekre nem felmászni, vagy nagyon óvatosan. Elrohadt fa pallók, burkolatok azonnal beszakadnak, kirohadt kapaszkodó a kezedben marad.

Én hivatalosan, kísérővel voltam bent, az Elem utcai bejáraton mentünk be. A portás ránk sem hederített. Mondta is a kísérő, hogy igazából csak éjszaka figyel, nappal nem foglalkozik senkivel.

Mész, köszönsz, mész tovább. :D Vannak a területen idegen cégek is, úgyhogy nem annyira feltűnő ha a területen idegen mászkál.

Az Ivt megálló város Nyugati felöli oldalán is van egy kiskapu a kerítésen, ott is be lehet próbálni, hátha nyitva van. A többi bejáratot nem ismerem, akárhányszor mentem - még vasutas koromban muszályból is, mingid az Elem utcai portán mentem be.

A fent linkelt ponton a felújított csarnokrész felöl lehet már csak bemenni a régi csarnokba. (régebben nyiva volt minden irányból) A felújított csarnokokban vannak dolgozók, de ha nem bámészkodsz, céltudatosan mész, akkor nem szólnak, nem kérdeznek, le se sz..nak.

A másik csarnokba ahol a gőzösműhely van is be lehet menni, nyitva vannak az ajtók általában. De ott azért már van embermozgás. Az Elem u. felöli oldalon van a gézösműhely, ott mindig vannak és biztos megkérdezik ki vagy, mi vagy. Oda illik kísérővel menni.

2022. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jún. 16. 15:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!