Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Enikő, Enci...

Mit gondoltok az Enikő, Enci névről?

Figyelt kérdés
köszönöm 🧡💙

2022. jún. 19. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vörösmarty alkotta mű-név, nekem soha nem tetszettek az ilyenek (mint ahogy a Tünde sem).
2022. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Elég hülye név, szerintem.
2022. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Az Enikő tetszik, szép név.
2022. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Enikő jó, de az Enciről egy egér jut eszembe.
2022. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Enikő tetszik, az Encit csak becézésként hallottam (Erikát becéztek így), az szerintem elég gáz.
2022. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem maga az Enikő név tetszik, az Enci becenévnek nem tetszik a hangzása... inkább Eni, ha muszáj becézni.
2022. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Enikő név nem tetszik, nekem túl kislányos, becenévszer. Én nem adnám,de ha valakinek tetszik; akkor oké. De Encinek sosem becézném, mert akkor a környezete így szokja meg,és ez egy felnőtt emberhez már egyáltalán nem illik. Már felnőtt korában se tudná magáról az Enci nevet lehúzni, kibújni alóla; pedig eg felnőttnek szerintem már nem áll jól az Enci. Az Eni becenév viszont nagyon tetszik. Majdnem olyan,mint az Annie, és felnőttnek is jól áll.
2022. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*+ű
2022. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

*de szóval attól, hogy nekem pl tetszik az egyik beceneve, attól még nem adnám ezt a nevet; max második keresztnévnek, ha valamiért olyan megérzésem lenne , hogy a gyerekem örülne neki.


De, ha neked pl ez tetszik a legjobban, akkor adjad nyugodtan,Kérdező, mert rendes név; csak én még raknék mellé valami komolyabb, határozottabb hangzású nevet; pl Antónia, Nóra, Patrícia, Laura, Tamara, Miléna, Szilvia, Szvetlána, Hildegárd, Dorotina, Fatima, Olívia, Gabriella, Teodóra, Glória, Anzelma, Judit, Fernanda, Valentina, Róza, Rozália-Róz(a)/Lia,

2022. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik.
2022. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!