Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nehezen fogadom el,hogy nem...

Nehezen fogadom el,hogy nem 2012-2013 van,olyan mintha tegnap lett volna. Mit tegyek,hogy megbékéljek a korommal?27/F

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd 50 évesen gondolj vissza 2022-re :)
2022. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi hiányzik neked 2012-13-ból? 27 éves vagy, fiatal, miért érzed magad öregnek?, mintha már semmi esélyed nem lenne az életben. Mi hiányzik most?
2022. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 27 évesen bajod van a koroddal, akkor mi lesz veled 80 évesen? Meg kellene tanulni örülni annak, ami van és ami elmúlt, azt nem siratni kell, hanem örülni, hogy megtörtént.
2022. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem kimaradt a klasszikus tinédzserkor,nem voltak barátaim, nem jártam el sehova
2022. jún. 21. 10:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez vagyok én is, 26 vagyok, 2009-12 hiányzik igazán, amikor nem volt felelősség/problémák rajtam (a tanuláson kívül) és mehettem volna szórakozni, szocializálódni "tipikus" tini kort élni, de ez nekem kimaradt, és azóta is próbálom bepótolni az űrt.


Ha esetleg van valami mentális problémád, akkor ha azt kezelteted talán jobb lesz, beszéltem sok sorstárssal, van akinek bevállt.

2022. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5


Nem voltam (és most sincs) egy barátom se abból a korból, így mindenből kimaradtam, egész nap otthon ültem.


Próbáltam barátkozni (vannak hobbijaim bőven) de nem tudok, mert szociálisan anafabéta vagyok, hiába lett elvileg kezelve a szociális fóbiám (már tudok dolgozni önállóan élni) a furcsa személyiségjegyeim/szokásaim megmaradtak.

Rossz dolog az öndiagnózis, de valószínűleg autista vagyok, ez a következő szál amin el tudok indulni...

2022. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nekem voltak csajaim,igaz csak alkalmik,de azok is 40+ nők
2022. jún. 21. 11:00
 8/10 Shaddark ***** válasza:

"Nekem kimaradt a klasszikus tinédzserkor,nem voltak barátaim, nem jártam el sehova"

Majd bepótolod. Szerintem ez nem korfüggő.

Sok olyan embert ismerek akiket szigorúan fogtak tini korában, és 30-40 évesen jutott eszébe bepótolni. Volt akiknek ráment a házassága, volt akinek nem. De bepótolták...

Ha változtatni szeretnél akkor magadon kell dolgozni, nem arra figyelni mi nincs, hanem hogy mit szeretnél és hogy mi szükséges ahhoz hogy elérd/megszerezd azt. Jobbára az önfejlesztés bőven elég minden álom eléréséhez.


Szóval a korhoz nincs köze ennek, pl. egy swinger klubban meglehetősen kevés tinivel fogsz találkozni :)

2022. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem az a megoldás, hogy visszavágysz. Inkább éld meg a mostani időszakot, mert ha nem, akkor majd 10 év múlva megint azon siránkozhatsz, hogy mit nem tettél meg 27 évesen.

Egyébként buli, meg nagy társaság nélkül is lehet sok mindent csinálni. Nem kizárólag attól lesz tartalmas az élet. De pl. bulizni életed végéig bulizhatsz egyébként. Nincs korhoz kötve. Csak nem a tinidiszkó jellegű helyekre kell menni :)

2022. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt "klasszikus tinédzserkorod", de klasszikus felnőtt korodat is tönkre akarod tenni a hozzáállásoddal?!

Találd meg a helyed a világban, érezd jól magad a bőrödben, mert a korod halad előre és te nem élsz, csak sodródsz az árral.

2022. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!