Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiszem, hogy mindenkivel...

Hiszem, hogy mindenkivel valamilyen okból kifolyólag találkozunk. Vajon vele emiatt találkoztam?

Figyelt kérdés

Alapvetően sajnos olyan típusú ember vagyok, akinek, ha megtetszik valaki, akkor kifejezetten kerüli. Tehát próbálok minimális kontaktot létesíteni az illetővel. Magyarázatként erre talán annyit tudok csak mondani, hogy nem szeretek zavarban lenni és talán így leplezni tudom, de nem is ez a lényeg. Sajnos elszalasztottam egy talán lehetőségnek mondható illetőt, akit ugyanígy ignoráltam stb. Azóta is rettenetesen érzem magam miatta, mert őszintén nagyon tetszett. Sokat gondolkodtam a történteken és arra jutottam, hogy lehet ő csak egy tanítás volt az életemben. Néhány napja utaztam és megint felfigyeltem valakire és amikor elsétált mellettem, akkor nem elnéztem, hanem direkt rá. Tehát tanulópénz volt, mert tanultam belőle és leszűrtem a tanulságot, ha valaki tetszik, akkor ki kell fejezni! Viszont ettől függetlenül még szörnyen érzem magam, hogy elsőre nem fejeztem ki jól magam és félek, hogy nem fogom többet látni és nem lesz több esély.

Gondolkodtam azon is, hogy láthattam-e már azelőtt és lehet, hogy egyszer igen, akkor is megakadt egymáson a szemünk (habár emögött elég sok dolog lehet), de lehet csak egy dublőre volt. Lehet ebben a történetben bármi logika, hogy az élet azért hozott össze vele, hogy felnyissa a szemem? Láthatom még valaha vajon?



2022. jún. 23. 14:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Az egyértelműség végett: Akit elsőként ignoráltam teljesen más illető, mint akire direkt ránéztem. Két különböző ember.
2022. jún. 23. 14:34
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanebben vagyok.

Nem tudom kifejezni ha valaki tetszik. Egyszerűen gátlásos vagyok.

Elszalasztottam egy embert, pedig csak "az" is megfelelt volna, mert már több éve nem tudom kiverni a fejemből. Bármi jó lett volna, csak ez nem hogy nem kezdtem ki vele.

2022. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 dolog. Egyreszt, ahogy kiveszem a tortenetekbol, ezek csak ilyen buszon osszeneztunk, vagy az utcan szimpik voltunk egymasnak kalandok. Na most ilyen az emberek eleteben rengeteg van, es nagyon kis szazalekukbol lesz valami. Valoszinuleg nem fogod tobbet latni, de emiatt nem kell magad ostorozni, mert az ilyen osszeneztunk tipusu dolgokbol tenyleg nagyon ritkan lesz valami, mondhatni soha. A masik, hogy az a meglatas reszedrol jo, hogy ez egy tanulopenz volt. Megtanitott teged arra, hogy nem tul elonyos viselkedes kerulni azt, aki tetszik. Ez jo tanulsag. Ha lesz egy olyan ember, aki tetszik neked, es van is ra eselyed, hogy osszejojj vele, akkor legkozelebb mar nem fogod ignoralni. :)
2022. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Huh, hát nehezen érthető, amit leírtál. De amit kivettem az az, hogy volt valaki, aki nagyon tetszett neked, de elszalasztottad a lehetőséget, mert aki tetszik neked, azt ignorálod, ugyanis nem szeretsz zavarban lenni.

Nos, ebben az esetben, miért nem keresed fel azt az illetőt? Miért nem jelölöd be Facebook-on, követed be Instán, aztán írsz rá, hogy nagyon szimpatikus neked, és, hogy nincs-e kedve ismerkedni?

Vagy, egyáltalán nem is tudod, hogy ki volt az az illető? Csak mondjuk az utcán láttátok egymást egy párszor? Na, akkor én sem tudom, mit tegyél. Engedd el, leginkább ezt az egészet.

És lehet, hogy tényleg azért tetszett meg neked, hogy felnyissa a szemed, ezzel kapcsolatban.

2022. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sajnos nagyon túl agyalod...annyi nő/pasi van aki tetszhet és te is neki főleg ha egy nagy városban vagy, hogy bármikor találnál magadnak valakit ha tényleg akarnál...


Egyébként én betépve szoktam így elmélyülni magamba, szóval megértelek, de csak szimplán nyugi kéne neked egyenlőre...nem kell kattogni ezen, aminek jönnie kell az jönni fog. 29f

2022. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
azt a pasit, akit "elszalasztottál", keresd meg, írj rá, vedd fel vele a kapcsolatot.
2022. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tényleg kicsit katyvasz és hosszú is, köszi, hogy időt szántatok rá.

Az első akit ignoráltam, elég egyértelmű jelét mutatta, hogy szimpatizált. Mosolygott, nagyon közel állt hozzám. Persze lehet csak flörtölni akart volna szerencsétlen, de látta, hogy nálam K.O. Velem egyébként nem szoktak csak úgy flörtölni, nem is igazán fordult még elő, hogy annyira megnéztek volna. Fiatal vagyok még mondjuk, de pont a fiatalokat szeretik megnézni, nem?

2022. jún. 23. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen sok évig, azt hittem a legrosszabb amit tehetek, de aztán kiderült hogy azzal ha valakinek kifejezem hogy szimpatikus azzal a már meglévő kapcsolatunkat is lerombolom. :(
2022. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!