Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Probléma, ha én nem olvasom...

Probléma, ha én nem olvasom el a leírást az olyan kérdéseknél, hogy "mit szoktatok csinálni valahol/valamikor", vagy "történt-e már veletek olyan, hogy..."? Bár saját sérelemről mesél a leírásban, a fő kérdés az, hogy mi is meséljünk hasonlót, nem?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nekem ugyan nem probléma,ha te nem olvasod el.Én elszoktam.
2022. jún. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
(helyetted is)
2022. jún. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

"Én elszoktam." - inkább a helyesírási szótárt olvasgasd.


Én már leszoktam arról, hogy a 20 km-es leírást olvasgassam, ugyanis ezekben általában nincs semmilyen érdemi plusz információ a kérdéshez, csak a kérdező sírja el a keserveit. Sőt az egész kérdésnek csak annyi értelme van, hogy kisírhassa magát.

2022. jún. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenkor szokott lenni, hogy vagy nem arra válaszol, ami a kérdés.


Ha hasonlót akarsz mesélni ahhoz el is kéne olvasnod nem? Hogy tudd történt-e veled vagy a környezetedben hasonló.


Csak én kamillázok ezen?


Amúgy a másik csoport aki szidja a kérdezőt, hogy minek ír regényt, és hogy ő el sem olvassa. De igazán nem is ad neki értelmes tanácsot. De akkor hogy akar objektív tanácsot adni.


Mert nyilván akit sérelem ért nem csak együttérzésre vágyik, hanem nyitva hagy egy ajtócskát, hátha ír valaki olyan tanácsot, ami segíthet neki.


Volt már nekem is olyan hogy nem tudtam elolvasni az egészet, mert mással is kellett foglalkoznom, de jeleztem hogy nem olvastam el az összes válaszhoz adott válaszát, mert van mikor már egy egy válaszoló kérdésére ír az illető lényegi információt.

2022. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelent gondot, mert más tapasztalatából is lehet tanulni és segíthet. Viszont vannak esetek, amikor a kérdező a saját történetére (is) szeretne kapni reakciót, kifejtést (vagy "csak" együttérzést), így nem minden esetben lehet releváns a válasz, ha csakis a saját dolgairól ír a kommentelő. A probléma akkor van, ha a kommentszekció csordultig lesz panaszkodással és pont a kérdezőt ignorálják.
2022. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!