Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki, aki mindig lájkolt...

Ha valaki, aki mindig lájkolt nekem, kikövet, akkor pletykát hallhatott?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel gyakran kedveltünk egymásnak instagramon, és semmiből semmi kikövetett. Én ilyet nem csinálok, hiszen miért követnék ki olyat, akit követek? Arra gondoltam, hogy lehet meghallott valamilyen pletykát, mert nem tudom másképp elképzelni, hogy miért. Annyira nem vagyunk jóban, hogy rákérdezzek.
2022. jún. 26. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Követem a kérdést, de lehet kikövetelt majd :D
2022. jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Meg más is lehet.
2022. jún. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vortrex ***** válasza:
87%
Lehet megosztottál több ilyen tini bullshitet, és gondolta hogy na csá
2022. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mindenkit kikövetett, akivel nincs annyira jóban. Sok lelkes instás egy idő után ráun, és már csak a családdal és az igazi barátokkal tartja ott is a kapcsolatot.
2022. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem sz*ja le hogy egy félismerős akivel max lájkot váltottál de beszélni nem szoktál, kikövet? Ha a fele ismerősöm kikövetne instán, az is kb fél év után tűnne fel mert nem nézegetem a számokat..
2022. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A baj nem kevés.
2022. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokminden "lehet" és azoknak az ellenkezüője is, csak az adott személy tudhatja miért tette.

Lehet csak a szűkebb családot-rokonságot kívánja ezentúl követni, sokminden "lehet". Meg teljesen más is.

A pletyka a te elképzelésed, amely benned jelentős szorongást, meg hasonló rossz érzéseket kelt.

Egyik napról a másikra valaki engem törölt Fb-ról, az ismerősei közül. Amikor rákérdeztem, a válasz az volt, hogy Messenger-en csak pár emberrel beszél, a hozzátartozóival és csak a Messenger-ről törölt. Ő nem tudta, hogy ez a Fb-re is hatással van. Most nem tudom mi a helyzet, régen csak úgy lehetett Messenger-ről törölni hogy Fb-ismerősi kapcsolat is megszűnt.

2022. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Könnyen meglehet, hogy mindenki olyant kikövetett, akivel nincsen közeli kapcsolatban, és ebbe tartozhattál te is. Ez amúgy elég gyakori, szóval nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, nagy valószínűséggel nem komolyabb dolog állhat a háttérben.
2022. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"lehet meghallott valamilyen pletykát, mert nem tudom másképp elképzelni, hogy miért"

Nem mindegy, hogy miért? Abbahagyta és kész.

2022. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!