Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes élelmiszert felhalmozni?

Érdemes élelmiszert felhalmozni?

Figyelt kérdés

Az infláció egyre magasabb lesz a következő hónapokban, ezért arra gondoltam, nagyobb mennyiségben vásárolok és félre tudok rakni, így spórolhatnék kis pénzt.

Jó ötlet lenne?



2022. jún. 29. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha van hol tárolnod hűvös,bogármentes helyen, miért ne. De ilyen melegben lakásban minden romlik hamarabb+ ha bogarak megtalaljak akkor kukába dobhatod a pénzed.
2022. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem sok értelme van. Csak kevés fajta élelmiszer tárolható hosszabb ideig, a legtöbb pár hónap alatt tönkremegy. Megspórolni meg nem sokat fogsz, legfeljebb egy-két hétig lenne valamivel kevesebb a költség.
2022. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát szerintem mindenkinek van némi tartósabb kajája otthon, mivel azokat alapból akciósan veszi meg az ember, meg hogy ne minden nap kelljen boltba menni, de pékárut meg tejterméket nem nagyon tudsz.
2022. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Csakis szárazát: keksz, kétszersült, gabonapehely, és tsi.-t.
2022. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Természetesen! Az élelmiszermolyoknak is kell élniük valamin!
2022. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
igen de csak élő állat formájában . konzer az nem igényes szinte bárhol tárolható , csak az étel
2022. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
csak az nem étel
2022. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Száraz dolgokat, konzerveket ilyesmit érdemes. Mindent le kell vákuumozni és úgy elrakni, nyilván a konzervet nem kell😃. Sötét, hűvösebb helyen az olaj is sokáig eláll, valami tartalék nem árt ha van. A károgókra ne halgass, ha majd nem lesz kaja, az legyen az ő gondjuk, majd akkor megoldják valahogy😃. Ha vákuumozol semilyen bogár nem megy bele, mert nem tud, a gabona, száraz hüvelyest stb, érdemes pár napra mélyhűtőbe rakni és utána fóliázni.
2022. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xp ali ***** válasza:
Igen, de olyasmit vegyél, ami nem mehet tönkre. A liszt pl be tud bogarasodni. A bab is. De pl. a halkonzervnek nem nagyon tud baja lenni. Csak a kérdés az, h mit akarsz bespájzolni. Sztem nagyon nem éri meg spájzolni, ha a boltban veszed.
2022. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

9-es, az előbb írtam le, hogy pár napra a mélyhűtőbe kell rakni, majd le vákuumozni, a babot, rizst bármit. A mélyhűtőben kipurcan a pete, lárva, ha van benne, majd a vákuumzacskó miatt kivűlről sem tud belemászni😃.

Csodálkozol, hogy itt tart az ország, ilyen emberekkel😃, még olvasni se tudtok, amit meg sikerül elolvasni, feldolgozni, megérteni nem tudjátok.

Kérdező,úgy csináld, ahogy javasoltam, évekig eláll bármi. Butákra, ostobákra ne hallgass, neked nem lesz kajád, ha a fogalmatlanokra hallgatsz.

8#

2022. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!