Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi számít rám a börtönben?

Mi számít rám a börtönben?

Figyelt kérdés

Előre láthatólag 1 éven belül börtönbe kell vonulnom(hogy mennyi időre még nem tudom)drog fogyasztás,birtoklás miatt,(ill visszaeső vagyok)

Két eljárás fog összeadódni.

Kérdésem,hogy mi várhat rám?

(Nem vagyok erős,soha életemben nem verekedtem még,nem tudok kiállni magamért)

Illetve mentális beteg vagyok(bipolar 2)

Többször próbáltam meg öngyilkosságot.

Ha a kriminálpszichológus úgy itéli meg,hogy mentális problémaim miatt nem vagyok beszámítható,milyen más helyen töltöm le a büntetést?

Kényszergyógykezés vagy van mentális problémákkal rendelkezőknek börtön?

És azok jobbak e mint a börtön?



2022. jún. 30. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Latod kellett neked drogoznod most mehetsz a huvosre
2022. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legyszíves a kérdésre válaszoljatok inkább!
2022. jún. 30. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Az várhat rád hogy csicska leszel a cellában
2022. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A börtön jobb, mint a kényszergyógykezelés. Bolondokhàzàban nem lehet kimenni, nincs kondi, nincs könyvtár, tilos bevinni kávét, üveget, kést, villát, stb. Börtönben más a helyzet.

Amúgy milyen fokozatot ítéltek meg? Foghàz, börtön vagy fegyház? A foghàz elvileg még nem olyan gáz, nyilván az a legenyhébb. Bár visszaeső vagy, gondolom börtönt ítéltek. Ha visszaeső vagy, akkor hogy hogy nem voltál még bent?

Ha nagy ember vagy amúgy jó dolgod lesz. Családtagom volt bent(külföldi), ő elég befolyásos ember, mikor bekerült tudták ki ő, jó dolga volt. Senki nem csesztette, még haverjai is lettek onnan. De ha te egy kis pont vagy, akkor sok jóra ne számíts. Valószínűleg fognak csesztetni, sőt lehet még dugni is, meg megverni. Attól függ milyen vagy.

Egy év sok idő, addig tanulj meg verekedni.

Amúgy hány évet ítéltek meg? Óvadék nincs? Ügyvéded milyen van?

Milyen kábítószer volt nálad? Melyik bv intézetet jelölték ki számodra?

Lesz rokonod, aki majd küldi a csomagot? Úgy egy fokkal talán jobb a szitu, ha van kivel beszélni, meg van csomag.

2022. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!