Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova tűnnek az eltűnt emberek?

Hova tűnnek az eltűnt emberek?

Figyelt kérdés

Nemrég rábukkantam egy facebook oldalra,ami eltűnt emberekkel foglalkozik.

Az oldal neve Nyomuk veszett.

Egy kisváros tömegű eltűnt embert tart számon.

Van aki köztük harminc éve eltűnt nyom nélkül.

Az hogy létezik,hogy ha esetleg meghaltak,soha nem bukkantak a holttestükre? Mert az kizárt,hogy mindannyiukat megölték.

Szinte hátborzongató és félelmetes.



2022. júl. 1. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Legnagyobb része kamu. Kisebb része meglesz csak azt már nem teszik ki... Plusz vannak akik meghalnak
2022. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Lehet szervezett bűnözés áldozata, pl szervkereskedelem, prostitúció, emberkereskedelem, elszámolási vita.


Lehet random valami őrült sorozatgyilkos áldozata, aki elrabolja, megerőszakolja, és eltünteti.


Én ismertem olyan embernek a lányát, aki több mint 50 embert ásott el a saját telkén, és húsdarálóban aprította fel a testeket. Társkeresőn találkoztam a csajjal, és mondtam neki, hogy arról a helyről ahova ő valósi, olvastam egy könyvet nemrég. Aztán mondta, hogy ismerem e xy-t. Mondom persze. Ő az apja. Aztán addig kérdezgettem a témáról, amíg meg nem unta. De nem is bánom, nem akartam volna amúgy se nagyon közelebb kerülni hozzájuk.

2022. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy történetet hallottam csak igazságügyi orvostanon, ami megmaradt az emlékezetemben. Egy tíz év körüli kislány vidéken az országút közelében játszott, és egy arra haladó teherautó elgázolta. A sofôr meg is állt, kiszállt, de a halott kislányt látva úgy megijedt, nem tudta mit tegyen. A holttestet feldobta a teherautó platójára és szinte félkómában továbbhajtott. Végül kidobta valahol egy elhagyatott kútba. Évekkel késôbb valami más ügyben behívták az embert a rendôrségre, aki zavarában azt hitte, erre az esetre került fény, és elszólta magát a halott kislányról. Így tudták meg mi történt, a férfi maga mutatta meg a kutat, ahová dobta. Csak a csontjait találták meg.


Na pl. ebben az esetben, ha a gázoló el nem szólja magát akkor, soha se derült volna ki, hová lett az évekkel korábban eltûnt kislány. Pedig csak egy szerencsétlen baleset volt.

2022. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Feldarabolják őket és eladják a belső szerveiket.
2022. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerinted miből van a parizer és a lángolt kolbász??
2022. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Humusz->Zöldség->megeszünk->szarunk->humusz-> így tovább
2022. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg félelmetes. Én is gondolkodtam már ezen.

Sok ember eltűnt, sok ember lehetett szervezett bűnözés áldozata. Dark weben állítólag lehet mindent venni, szerveket, meg egyéb beteg dolgokat emberből. Szerinted(ha valóban igazak ezek) akkor azok kikből készülnek?

Nem beszélve a titkos társaságokról, meg a maffiàkról, amik valóban léteznek.

Rettenetesen beteg világban élünk, az amit mindennapunk mi, átlagos emberek látunk csak a felszín. És ez nem konteó. Ismerek közvetlenül olyan embert aki ugyan nem ilyenekkel foglalkozik pontosan, de látott ilyeneket elég közelről.

Maradjunk annyiban, hogy kur va beteg az ami a felszín alatt van, és minél lentebb mész annál betegebb, a legmélyén meg el sem tudod képzelni mi van.

2022. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Hetes, nem nehéz elképzelni. Teljesen köztudott a maffia működése, és hogy működnek a dolgok. Olvasd el az Elásott igazság vagy magyar kóla című könyvet
2022. júl. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A maffiánál vannak betegebb emberek is jóval. Nem is mindegyik szervezet. Vannak igazi profik akik nagyon betegen tolják. Kinek mi az élvezet.
2022. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

3

Nagymamám anno ezzel a történettel riogatott minket.

2022. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!