Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az...

Szerintetek mi lehet az igazság 2020, és a koronavírus járvány mögött?

Figyelt kérdés
Szerintem sokunknak 2020 volt a legfurább év az életünkben, de szerintem itt nem csak egy sima járványról volt szó. Szerintetek mi az igazság?

2022. júl. 6. 07:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom a teljes igazságot, valószínűleg soha nem fogjuk megtudni, a média hatalma ma már akkora, hogy úgy manipulálják és hülyítik az embereket, ahogyan akarják, a többségnek fel sem tűnik.

Nem vagyok vírustagadó, nem a vírus meglétét kérdőjelezem meg, hanem az eredetét. Azt, hogy direkt volt-e vagy véletlen laborszökevény, nem tudom, mindkettőt el tudom képzelni, de abban szinte biztos vagyok, hogy nem csak a természetből véletlenszerűen került ide.

Meg hogy nagyobb hisztériát csináltak belőle, mint kellett volna, ezzel rengeteg ember életét tönkretéve (akár anyagilag, akár mentálisan), az idióta, sokszor a logikát teljesen mellőző intézkedéseikkel. Amit az oltások generáltak, szakadékot az emberek között, az sem normális.

2022. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem a Covid a népirtás. Hanem az oltás amit gyanútlanul be lehet adatni sok millió embernek.
2022. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Senior Séf ***** válasza:
11-es, szívemből szóltál.
2022. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!