Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha megtudnátok...

Mit tennétek ha megtudnátok hogy egy csaj meg akarja verni a nővéreteket?

Figyelt kérdés
Egy pasi ügy miatt akar verekedni vele. A nővérem amúgy elég erős csajnak számít, a csaj jóval vékonyabb nála, de úgy tudom hogy 2 éve karatézik, szerintetek lenne így esélye?

2022. júl. 6. 21:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
mittudomén én ezek nélkül megvédené-e magát, de ezekkel biztos
2022. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

10

Nem tudom, szóval azt tudom hogy egy átlagos csajtól nem félteném, de szerintetek attól hogy egy csaj össze vissza püföli a "levegőt" ez mennyi "pluszt" adhat neki?

2022. júl. 6. 23:15
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Így általánosságban, hogy "egy csaj meg akarja verni", azt tanácsolnám a nővéremnek hogy kerülje a konfliktust. Bárki, akinek van valami kis tapasztalata küzdősporttal, megmondja neked, hogy a legjobb védekezés a futás, ha tudsz, szaladj el. Én is ezt tenném, akkor is, ha egy 16 éves csaj jönne nekem, akit amúgy egy mozdulattal mellkason rúgok, tök mindegy hány éve karatézik. Szégyen a futás, de hasznos!


Ha van valami konkrét fenyegetés, ne adj Isten helyzet, amikor veszélyben a nővérem testi épsége, akkor biztosan elbeszélgetnék a csajjal, jelezném neki hogy ez többször nem fordulhat elő, ha pedig nem veszi a lapot vagy arcoskodik akkor ott a helyszínen mellkason rúgnám.

2022. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
karatésok precizek szoktak lenni meg mozgékonyak mondjuk allcsucson rugja a növéredet biztos összecsuklik ezért nem szorakoznék tennék egy bicskát a zsebembe oszt jöhet
2022. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

13

Persze, de ha nem lehet kerülni, a nővérem tuti nem szalad el.


14

Nem cigányok vagyunk hogy bicskával járjunk azért, na.

2022. júl. 6. 23:22
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
te most a csajbunyóra izgulsz, vagy mi ez a sok verekedős izmos lány kérdés mostanában?
2022. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

16

Én nem tettem fel semmilyen ilyesmi kérdést, és nem is nagyon voltam itt fent.

2022. júl. 7. 00:10
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen történne, halkan megsúgnám a rendőrségnek, hogy szó szerint megfenyegettek. Ettől függetlnül beszereznék pár védelmi eszközt.
2022. júl. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg elég sok mostanában a verekedő lányokról szóló kérdés...
2022. júl. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

18

Nem a nővéremet fenyegették meg, a csaj mondta valakinek hogy megverné a nővéremet és az egyik haverom hallotta aki nekem visszamondta.

2022. júl. 7. 00:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!