Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa ha egy 26 éves egy 16...

Furcsa ha egy 26 éves egy 16 évessel próbál haverkodni?

Figyelt kérdés

Ha egyszer találkoztak dolgoztak együtt aztán azóta írogat a 26 éves a 16 évesnek. Meg találkozni is szeretne vele még.

Gond ez a korkülönbség?


2022. júl. 9. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem fura. A 26 éves már közelebb van a 30-hoz, felnőtt férfi. A 16 éves meg egy iskolás gyerek.
2022. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Biztos, hogy többet akar, mint barátkozás. Ami nem feltétlen baj!
2022. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Szellemileg lehetnek azonos szinten. Valamint ahogy #2 irta: szexuálus vonzalom.
2022. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Melegeknél gyakori.
2022. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek idekeverni a szexualitást. Semmi köze hozzá
2022. júl. 9. 18:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Sima beszélgetés, haverkodás csak
2022. júl. 9. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha te vagy a 16 éves, akkor csak hiszed, hogy nincs hozzá köze :)
2022. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ, nekem pl. edzésről vannak 50 körüli alakok akikkel már be is basztunk meg minden az elmúlt 5 évben.

Bár ha kapcsolatot akartok ez még lehet bajos, de egy 5-10 év múlva el lehet képzelni lazán, szóval akár működőképes is lehet.

2022. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Abszolut nem normális, gondolom az a terve hogy majd befűz...

Nehogy azt hidd, hogy ha fiú lennél akkor ugyanígy akarna haverodni veled.

Az ilyen lecsúszott senkik arra számítanak hogy tiniként egy naiv kis hülye vagy, aki nem lát át a szándékain, szóval vedd szívedre ezt a kommentet, és legyél mostantól elővigyázatosabb. Gondolom az a terve hogy egy ideig tényleg eljátssza hogy milyen jól kijöttök, és hogy mennyire jó barátok vagytok, aztán amikor már te is így érzel, akkor előadja hogy jaaaaaj te annyival érettebb vagy a korodnál, és még soha senkivel nem illett annyira össze, mint veled🥺🥺


De még ha tényleg barátkozni is akarna, akkor sem lenne normális. 28 éves vagyok, ilyen korú barátaim vannak, a kollégáim közül is sokan hasonló korúak, és konkrétan senki sem haverodik gimisekkel. Baromira ferde szemmel nézne mindenki az olyanra, aki mégis.


Így vagy úgy, valami nincs rendben vele agyilag.

2022. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!