Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rájöttem, hogy számomra a...

Rájöttem, hogy számomra a gyakori az ideális társadalom. Egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés
Ha lennének barátaim, akkor a beszélgetéseinknek az érdeklődési körük medrében kellene maradnia. Itt ami éppen eszembe jut, azt kiírom a megfelelő helyre és szinte mindig kapok választ valakitől. Ugyanúgy ha válaszolok, nem az emberek döntenek a témámról, hanem az engem érdeklő téma dönt arról, kikkel fogok beszélni. Nem látjuk egymást, ezért nem a kinézet és a karizmatikus fellépés számít, hanem az álláspont megalapozottsága és az íráskészség. Ami már nem érdekel kérdés, azt el lehet hagyni könnyen. Néhány alkalommal előfordult, hogy megismerkedtem itt emberekkel, de akkor már nem volt olyan. Ha felcsillan az esélye, hogy valós emberekkel legyek kapcsolatban, az valami megmagyarázhatatlan rossz érzést kelt bennem, ami arra késztet, hogy gyorsan leépítsem a dolgot és elmeneküljek. Itt ezt is könnyebb megtenni. Kicsit rá is függtem erre az oldalra, de úgy érzem, pont erre van szükségem, nem többre és nem kevesebbre. Azért érdekes, ha mélyebben belegondolok. Nem tudom, készült e valamilyen pszichológiai tanulmány az internetes fórumok iránt kialakult függőség működéséről. Hogy milyen mechanizmusok dolgoznak abbban az emberben, aki ezzel helyettesíti be a valóságot.
2022. júl. 10. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezt érzem
2022. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Ne itt éld az életed. Ez csak egy gyors problémamegoldó oldal. Nem társkereső, se barátkozós.


Mellesleg rengeteg itt az iq nulla debil, és a hazug is. Ha ez ideális számodra, akkor van probléma.

2022. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... Ha téged nem zavar a rengeteg toxikus elem akikről pl a 2es is ír, akkor sok sikert. Részemről néha olyan "válaszokat" olvasok itt hogy inkább antiszociális irányba visz.

Viszont jótanács, amit keresel azt elvileg tematikus netes közösségekben is megtalálhatod, főleg olyanokra gondolok amik közös hobbi és érdeklődés alapon szerveződnek. Pl online gamer közösségek, film és zenefórumok, rengeteg egyéb témakör is van, a lehetőségek száma végtelen.

2022. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 Próbáltam, de sehova sem tudtam beilleszkedni. Ha kérdeztem valamit, vagy feldobtam egy témát, mindenki úgy tett, mintha nem lennék ott. Akkor is, ha meglévő beszélgetésbe próbáltam meg becsatlakozni.
2022. júl. 10. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb témakör tele van trollal, buta emberrel, kötözködővel és direkt lepontozóval. A hazugokat nem is említem.


Szerintem ez az ideális ellentétje.


Aki meg használja az oldalt legalább pár hónapig az látja, hogy a normális kérdés/válasz dolog alig-alig működik, pláne ha olyan kérdést tesz fel az ember amihez agy is kell, és nem olyat amit a google -be is beírhatna.

2022. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az életem, hogy ezt tekerem közel 24-ben. Még melóban is ezt csináltam, két munkahelyem volt, egyikben 12 óràztam, abból 4-5 óra tömény gyk volt, másikban 24 óràztam, na abból 12-15 óra csak gyk volt.

Le kéne szokni, de nem megy. Ez az oldal olyan nekem, mint egy pszichológus, kiírom ide minden bajom, és megkönnyebbülök, és az emberek még el is olvassák, és válaszolnak is rá. Más ezt nem teszi meg velem, mások levegőnek néznek.

2022. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve én is pontosan úgy éreztem, mint a Kérdező, néha még most is, csak jóval ritkábban. Az változott, hogy a sok troll, kötözködő, rosszindulatú ember, a mániákus lepontozókkal karöltve kicsit kedvem szegték.

Pedig amúgy egy roppant jó oldal lenne, ha kicsit visszább billenne a mérleg, és kevesebb lenne az itt lévő negatív "élmény".

2022. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!