Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is okoz megélhetési...

Másnak is okoz megélhetési válságot ez a brutális infláció?

Figyelt kérdés

A férjem tavaly indította el a vállakozását - a főállást felhagyva, a kettő nem ment volna együtt -, én itthon vagyok gyeden a kisbabánkkal. Saját, hitelmentes otthonunk van és 2,5 milliós megtakarításunk, és tavaly még simán kijöttünk a gyed+csp+pici mellékjövedelem kombóból, még "extrákra" is telt a kötelező kaja-rezsi-benzin kifizetése után, így mertünk belevágni a dologba, hogy most vagy soha.


De basszus, annyira elszálltak az árak, hogy akárhogy iparkodom, most már eljutottunk oda, hogy nemhogy nem jövünk ki a pénzből, már a megtakarításhoz is hozzá kell nyúlnunk minden hónapban, mert állandóan jön valami nagyobb, váratlan kiadás pluszban.


A vállalkozásból minimális pénzt tudtunk még kiszedni, és tavasz óta, mióta beütött ez a háború, nagyon döcögősen megy, növekszik, de lassan :/


Most azon nem gondolkodunk, hogy akkor ennyi, vége, hagyjuk az egészet, menjen vissza dolgozni, kár volt beleölni a pénzt? :/ Azt terveztük, hogy van ideje alakulni a dolognak, míg gyeden vagyok, hiszen ha szerényebben is, de megélünk, viszont most már nincs min spórolni.... :/



2022. júl. 13. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Hát, igen ez a fránya háború, emiatt van midnen! Bezzeg amikor a szomszédban volt, a szerbeknél, akkor meg még jobb is lett minden. Érdekes egy világ, az biztos!
2022. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12%
#1 Ezt fejtsd ki már légyszi bővebben.:D
2022. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!