Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon azok az emberek, akiket...

Vajon azok az emberek, akiket szinte kivétel nélkül mindenki ismer, járnak üzletekbe, szupermarketekbe, emberek közé, úgy, hogy senki sem számít arra, hogy jön?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy vajon a híres színészek (külföldiek is akár), miniszterek, elnökök, királyi családok szoktak egyedül, vagy akár az egész családdal együtt le ugrani például a lidlbe vásárolni, vagy ki menni terekre, játszóterekre ahol a sok az ember? Nem félnek attól, hogy valaki felismeri őket, és felhajtást rendez, hogy itt vannak? Én például egyáltalán nem tudnám elképzelni, hogy Orbán Viktor vagy az angol királyi család, esetleg a Spanyolországi hercegnők a szüleikkel a saját országuk szupermarketekjeibe vásárolgatnak. 😄 De hát ők is emberek, és például ha megkívánnak egy csokit, ami nincs otthon, egy erre tartott ember ugrik le nekik érte a boltba.

2022. júl. 16. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem járnak, hiszen ez jelentős biztonsági kockázat lenne számukra.

Házhozrendelés mindig is létezett, talán csak az őskorban nem, segítőemberek is mindig jelen voltak a gazdagok életében.

2022. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen magas rangú emberek jellemzően nem járnak, de híres magyar színészeket már láttam bevásárlóközpontokban.
2022. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!