Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire veszi...

Lányok, nektek mennyire veszi el a kedveteket egy férfitől, mennyire kiábrándító ez a dolog?

Figyelt kérdés

Ismerkedtek egy sráccal, minden nagyon jó vele, de kiderül róla, hogy kisebb a pénisze, mint amire számítottatok, vagy mint amihez hozzászoktatok. Ez lehet csupán átlag alatti, vagy akár kifejezetten kis méret is, de semmiképp sem egy teljesen átlagos, nők 90%-ának megfelelő pénisszel számoljatok.

Ez mennyire veszi el a kedveteket az adott fiútól/férfitől? Mennyire fontos dolog nektek egy kapcsolatban a megfelelő péniszméret? Ha fontos nektek a méret, és az illetőé kisebb a számotokra kívánatosnál, van bármiféle esélye arra, hogy mégis őt válasszátok? Ha igen, mi szükséges ehhez? Nektek személy szerint mekkora az a méret, ami kisebb a számotokra ideálisnál, de még elfogadható, illetve mekkora az, ami már bármilyen körülmények között kizáró ok?

Múlhat a szerelem és a párkapcsolat kizárólag a péniszméreten, ha ezen kívül minden stimmel?

Minden véleménynek és tapasztalatnak örülök nőktől/lányoktól, de tényleg csak tőlük.



2022. júl. 17. 16:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire. Mivel normális lelkületű nő sosem a pénisz mérete alapján választ partnert magának.
2022. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Túlaggódod. Majd ha használtad meglátod. Amúgy nyilván számít, de nem döntő faktor.
2022. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem számít a sexbe! 14és az alatt kicsi és hidd el nem lesz kielégítő,volt már dolgom ilyennel.

Hiába pontozza le bárki ez sajnos tény,a sex is számít a szerelembe/kapcsolatba eléggé!

2022. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
3: azt ugye tudod, hogy nem csak pénisszel lehet kielégíteni?
2022. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Nyilvan tudom,de az eleg gaz ha a peniszevel nemtud!
2022. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Nekem fontosabb a pénisznél a személyisége, mert hiába tud kielégíteni, ha amúgy meg unalmas, savanyú, bunkó stb.


Az élvezkedésnél azért jó esetben sokkal több időt tölt el az ember a párjával.

2022. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Pesze ,itt mindenki álszent,a személyiség az ágyba is fontosabb a pénisznél? Nem hiszem

De ha te azzal elégülsz ki,hogy jó a belső tulajdonsága akkor te dolgod:)

2022. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

7: szerintem ez nem álszentség, hanem egyszerűen csak nem minden nő szxközpontú, nimfomán, ennyi !


Vannak, akik tartalmasabb kapcsolatra vágynak a puszta testi kielégülésnél.


Kérdező!


Köszi a privit, de én már foglalt vagyok és hidd el, hogy nem a péniszméret számít!!


Akinek meg csak az, azt magasról xard le és kész!


Az olyan nő úgyis a legelső adandó alkalommal ráugrik egy álló frkú csődörre, ne foglalkozz olyanokkal!

2022. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaid a kérdés alatt, nagyon kedves vagy! Most sokkal bizakodóbban látom a jövőmet. :)

Egyébként nem azért írtam, hogy megpróbáljalak felszedni, sajnálom, ha így tűnt. De csakis a véleményedre voltam kíváncsi, nem volt hátsó szándékom.

Minden jót kívánok neked! :)

2022. júl. 17. 18:24
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

9: de kedves vagy, köszönöm! :)


Én is minden jót kívánok neked és már a soraidból is kitűnik, hogy intelligens, értelmes ember vagy TUTIRA veszem, hogy meg fogod találni te is a párodat, csak ne add fel!!

Szia!!

2022. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!