Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 évesen kiköltöznétek...

26 évesen kiköltöznétek egyedül külföldre?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy már kicsit elkényelmesedtem itthon, megszoktam a barátaimat, a munkámat, a rutint stb. Régebben simán kimentem hónapokra külföldre, most már nehezemre esik. Ti mennétek egyedül? Aki kiment, tudott új barátokat szerezni?

2022. júl. 18. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Legjobb kor, ha nem jön be, 27-28 évesen hazajöhetsz, és még semmiről nem leszel lekésve.
2022. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az igaz, bár nő vagyok és pár éven belül gyereket is szeretnék, a párkeresés meg akkor nehezebb lesz, ha összevissza költözgetek :/ De igaz azért 27-28 évesen még mindig lesz időm párt találni.
2022. júl. 18. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, már eddig is megtettem többször, és várhatóan ezután is megfogom.
2022. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg mennyire vagy nyitott az idenekre kulfoldiekre es mennyire konnyen baratkozol stb. Ha ezzel nincsproblemad hat menj, haviszont hdilabon alsz vele akkor inkabb ne.

Par eve egyedul elek külföldön utobbi kategoria vagyok es borzalmas, de haza menni se tudok mar hova kb szoval zsakutca.

Mérlegelj, es rajossz h mi lenne a jo.

F/28

2022. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. külföldön találkoztam a feleségemmel, de ő is magyar, szóval ez nem biztos, hogy akadály.

Külföldön szerintem a kint lévő magyarok többsége magányos, szóval még egyszerűbb is lehet a párkeresés.

2022. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki, most vagy soha!
2022. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen költöztem.
2022. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%

"a párkeresés meg akkor nehezebb lesz, ha összevissza költözgetek "

Vagy nem. Minél többet költözöl, annál több embert (potenciális partnert) ismersz meg.

2022. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2023. jan. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!