Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik elhíztatok mennyire...

Akik elhíztatok mennyire lettetek lusták?

Figyelt kérdés

Mennyire próbaltok inkább kényelmesen élni minél kevesebb mozgással?

Nyilván ez inkább 100kg felettieknek szól.

Van valami ami nektek nehézséget okoz? Most hány kg vagytok?

Terveztek fogyni/hízni, vagy így jó nektek?



2022. júl. 19. 17:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Sokat xD Lehet inkább nem írnám le ide a világ szeme láttára. Utána csak jönnek a fújoló hozzászólók.
2022. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ja, 17es voltam itt az előbb.
2022. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
En 150 kg korul mozgok de még szeretnek hizni, nagyon jol erzem így magam. Sokkal lustább lettem, a lepcsozes nagyon nem megy de sétálni szoktam. De az agyam mellett mindig van nasi ;)
2022. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én 110 kg vagyok, szeretek enni (talán még hízni is, mert szeretem, hogy van hasam) de eljárok kondizni mellette, így a mozgás nem okoz sohasem problémát ;)
2022. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 1,5-2 évben híztam meg, az előző válaszolóhoz képest én is edzés mellett (súlyemelés). 93-95 kilóról indultam, szálkásan alacsony testzsírral. Most 125 kiló körül mozgok, ebből 30 kiló kb a felesleg. Voltam már több is, 140 körül.


Lustulni nem lustultam el, a folyamatos edzés miatt a fizikumom megmaradt, sőt csak nagyobb súlyokkal dolgozom. Az hogy egy fejlett izomzatra került a háj nagyon sokat segít, mert nem fáradok el hamarabb, vagy fulladok ki. Az elhízás élettani hatásait kevésbé érzem. Persze vannak szintek, nem ok nélkül fogytam vissza 125-re.... de pl nekem a bőröm is megúszta, se striák se felesleges bőr nem maradt, az arcom se lett durván kerek és amúgy a súly viszonylag mindenhova arányosan ment, persze a has, mell, fenék, combokra jobban.


Persze egy ekkora testtel nehézséget okoznak a fizikai méretek. Leülni egy székre, vagy be az autóba és bekötni magam. Lehajolni bekötni a cipőfűzőt a hasam miatt érdekes. Ami nehézséget okozott párszor az ruhavásárlás, főleg az öltönyök ingek terén. Volt hogy kiszakadt a hasamnál, vagy a hátamon az ing, vagy a fenekemen a nadrág. A szerencse az volt hogy sose publikus körülmények között történt ez meg, vagy még itthon vagy már itthon/úton hazafelé.


Nekem most így jó, fogyni nem tervezek de hízni sem. Megpróbálom szinten tartani a súlyom, ha esetleg 130 fölé mennék, akkor visszaveszek az evés mértékéből. Jó érzés nagydarabnak lenni, jól lakni, majd simogatni a hasam ha tele van.

2022. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!