Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni a jólét ellen?

Mit lehetne tenni a jólét ellen?

Figyelt kérdés
Utálom ezt az óriási jólétet. A sok senkiházi fiatalt, akinek koncertre járásból áll az élete, az okostelefonokat, a sok prolit, aki Facebookon írja ki a baromságait. Mit lehetne tenni ez ellen?
2022. júl. 19. 22:55
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Normális munkát már szinte senki nem végez, mindenki csak szaros irodában ül.
2022. júl. 19. 22:55
 2/22 anonim válasza:
82%
Igyál egy páleszt, attól jobb kedved lesz.
2022. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 árokpart ***** válasza:
84%
A számítógépek segítségével végzik manapság már a korábban normális munkát. Feltalálnak, olyan betegségeket is tudnak gyógyítani amit korábban nem, a gazdaságot működtetik vele, kutatásokat folytatnak az élet minden területén,vállalatokat, kereskedelmet irányítanak velük, autókat, gépeket, repülőgépeket terveznek és üzemeltetnek, logisztikát irányítanak vele, gyógyítanak vele, utakat, hidakat, hajókat terveznek, mesterséges intelligenciát és sorolhatnám. Ezek szerintem nem kis munkák.
2022. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#3: Az emberek többsége ma már semmitérő munkát végez. Közben túl sok a kispolgár proli, nincs már parasztság, se munkásság. Undorító világban élünk.
2022. júl. 19. 23:02
 5/22 árokpart ***** válasza:
70%
Van parasztság megtaláltál vidéki kisbirtokos ember vagyok.
2022. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#5: Falun már nincsenek parasztok, akik a földeken dolgoznak. A régi falvakba is kiköltözik a sok kispolgár proli. Elveszik minden.
2022. júl. 19. 23:12
 7/22 árokpart ***** válasza:
84%
Kevesen vagyunk már az igaz, de azért vagyunk. Kapálunk, öntözünk, nem túl régen takarítottam be a zöldborsót, zöldbabot, uborkát. Főtt kukorica nagy részét is már megfőztük, ősszel jön a krumpliszüret meg a paprika eltevés és a pradicsom befőzés, de a paradicsom az sajnos az idén elmarad, mert nem lett jó neki a föld és nem sikerült annyit termelnem sajnos, hogy be tudjam főzni.
2022. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

"Falun már nincsenek parasztok, akik a földeken dolgoznak"

T. Kerdező!

Te hol élsz? Melyik Belpesti romkocsmabol írsz?

Mi számít neked "munkának"?

Nem tartom magam a szó jó értelmében "parasztnak" de művelünk földet, termelünk élelmiszert. Mindemellett irodai munkát is végzek, mérnök vagyok.

De nehogy összeomoljon a világod. Vegyél Wartburgot, szereld, igyál pálinkát.

2022. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Büdös tahó 😂
2022. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én még láttam nagyapámékat, akik tartottak állatokat, művelték a kertet. Ma már konzervdobozéletet élnek az emberek.
2022. júl. 19. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!