Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy élnéd meg, ha időhurokba...

Hogy élnéd meg, ha időhurokba kerülnél? Mit csinálnál?

Figyelt kérdés

Persze az sem mindegy, melyik napot éled át mindig. Tegyük fel, aznap épp nem kell dolgoznod, otthon vagy, az időjárás számodra megfelelő.


Miket csinálnál?


Kiszabadulni nem lehet, ez az örök élet.


2022. júl. 20. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár napig biztos élvezném, hogy nem kell semmit csinálni, stb. stb., de szerintem egy idő után rendkívül monotonná, és unalmassá válna.
2022. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem menekvés az öngyilkosság se?
2022. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Nem, felébredsz ugyanúgy
2022. júl. 20. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az ilyen témájú filmeket. Én most is ugy érzem, hogy ismétlődnek a napjaim, de mellette öregszem is. Egy időhurokban jobban élvezném az életet. Csak az örömöknek élnék.
2022. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bejárnám a környékt ami repülővel már egész nagy terület , csajoznék az egész életem egy nyaralás lenne (szerencsére a pénz nem lenne gond). puszta közepén pl valami putris sivatagos helyen pénz nélkül az maga a pokol lenne
2022. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajna a munkahelyemen egy ilyenben vagyok benne: ugyanazon személyek betalálnak mindig, mindig, mindig.
2022. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bánom is én, csak fizu után legyen :D
2022. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!