Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért számít homofóbnak az,...

Miért számít homofóbnak az, aki unja már, hogy indokolatlanul telepakolnak mindent melegekkel?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy a kérdés nem rólam szól, csak olvasgattam, és meglepett, hogy akinek az a véleménye ne adj isten, hogy túl sok meleg embert tolnak az arcunkba, az egyből megkapja a homofób jelzőt, még akkor is, ha az illető kiemeli, hogy neki semmi problémája nincs a melegekkel. Mint mondtam, engem nem zavar, vagyis inkább az a jó kifejezés, hogy nem foglalkozom vele, de megértem azokat, akiknek mondjuk már sok az, hogy egy újraalkotott fiomben egy alapból fehér heterót, lecserélnek egy meleg négerre pl.

Na mindegy csak észrevettem, hogy ezzel a homofób jelzővel nagyon szeretnek az emberek dobálózni. Miért számít mindenki homofóbnak, akinek kicsit is eltér a véleménye attól, amit a nagyon ersősen liberálisok vallanak?


2022. júl. 21. 06:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Én sem értem az egészet. Miért nem tudják a hálószobában elintézni a dolgukat? Isten bizony nem zavarna.

45/N

2022. júl. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

Félreértetted a kérdésem.

2022. júl. 21. 06:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

meleg vagyok, de én is pislogok, hogy néha ezt azért már túltolják

az első válaszolónak üzenem, hogy nem a melegek döntik ezt el, hogy a filmiparban milyen mennyiségben szerepeltessék őket, a filmipar akar megfelelni egy képzelt mércének, hogy nehogy rájuk süssék a kirekesztő jelzőt és ellehetetlenítsék magukat, de ugyanez igaz a multikra is, nem a melegek érdeklik őket sem

2022. júl. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Mert döntésképtelenek és még büszkék is a saját hülyeségeikre. Elfogadást akarnak, de közben mégis mindent megtesznek hogy többen és jobban utálják őket. Aztán meg vinnyognak, töröltetnek válaszokat, ezzel elnémítva a másikat. Ja és ott a szaftos "ez provokatív meg az provokatív" (miközben egyáltan nem az, ahogy te is írtad a kérdésben), és a "kussmá te homofób emberi hulladék, senkitse érdekel az értéktelen véleményed", aztán puff, letiltás.
2022. júl. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4

Áljj állj állj.. nem feltétlenül a melegek mondják indokolatlanul mindenkire, hogy homofóbok. Sőt...


#3

Igen, észrevettem, hogy a melegek között is akadnak jónéhányan, akiknek már szemet szúrt, hogy ez azért már sok.

Igaz, amit írsz.

2022. júl. 21. 07:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg milyen fajtám?
2022. júl. 21. 08:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem számít homofóbnak az ilyen ember, csak egyesek azt mondják, de semmivel nem számít többet a véleményük, mint bárki másnak, sőt... Nincsenek tisztában a fogalmakkal, csak dobálóznak a szavakkal, ők a divatb*zik. Általában nem is homoszexuálisak, fogalmuk nincs a témáról, politikai alapon gondolkoznak.
2022. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#9

Köszönöm a válaszod.

2022. júl. 21. 08:07
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező ötös válasza: Tudom, de az megy főként amit írtam (négyes vagyok), és lásd, máris ott a teljes lepontozás mert egyeseknek fáj az igazság.


#9

Neked is igazad van

2022. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ha negatívan nyilvánulsz meg egy témát illetően akkor az már rögtön támadásnak van véve, akkor is ha van benne igazság. Egyébként én is teljességgel támogatom a melegeket (engem hidegen hagy hogy kinek ki van az ágyában, van nagyobb bajom is :D) de azt nagyon utálom mikor van egy hetero karakter, aki tényleg járt is vele ellenkező neművel, majd a netflix adaptációban átváltoztatják mondjuk leszbikusra. Mert "kell" a meleg karakter. Azt is utálom mikor van egy komolyabb film amiben semmi keresnivalója a romantikus szálnak, és akkor is beleerőltetik a meleg szexet. És csak azért van benne hogy megmutassák hogy "ebben a filmben is vannak melegek, nem vagyunk homofóbok!!" Ha hetero szexet is ugyanolyan kínos lenne végignézni mert egyszerűen nem illik oda.
2022. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!