Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezért fel lehet jelenteni embert?

Markman28 kérdése:

Ezért fel lehet jelenteni embert?

Figyelt kérdés
Ha tiktokrol egy videót kiraktam egy Facebook csoportba,azért engem fel lehet jelenteni? Ha a netre eleve fel rakta az illető a videót,akkor miért hepalykodik Ha más megosztja fb-n?

2022. júl. 26. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
személyiségi jogok, GDPR
2022. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező érvelése jogos. Ami az interneten rajt van, azt ugyanúgy megnézhetné mindenki, akinek most FB-csoportban elküldte.

Ha valami megjelenik az újságban, akkor semmi bajom nem lehet abból, ha mindezt ismerőseimnek megmutatom.


Vagyis szerintem nem lehet bajod belőle.

2022. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2: nem ismerem a tiktokot, de ha ott privát csoportban volt megosztva videó, az nem számít nyilvánosnak....
2022. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A tiktok egy videó megosztó hely,hasonló a youtubehoz. Minden nyilvános volt. Akkor meg mi a probléma? Én még egy zárt csoportban osztottam meg.
2022. júl. 26. 12:45
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
mindegy hol osztod meg... a tiktok alapból nyilvános, ebből semmi nem lesz
2022. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De milyen címen akar feljelentést tenni?
2022. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lényegében azt írta le ahogy kivettem belőle (mert írni nem tud) hogy az engedélye nélkül azt ennyi
2022. júl. 26. 13:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha csak nem te kaptál egy privát videót amit megosztottál a közönség előtt, akkor hagyd a fenébe ezt a hülyét. Vedd le a videót, hadd örüljön, és ennyi. Nem lesz belőle semmi. Ha írni nem tud majd nyilván a rendőrségen fog tudni feljelentést tenni, mert annyi esze van, persze.

De ha nem veszed le a videót sem lesz semmi amúgy.

2022. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönök mindent!
2022. júl. 26. 19:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon bírom, mikor mindenre írják, hogy "Fel leszel jelentve!" meg "Megy a feljelentés!" aztán azt se tudják a legtöbben, hogy lehet valakit feljelenteni, és, hogy az mivel jár.

Kb mint mikor 2 kutya "öli" egymást a kerítésen át, aztán nyílik a kapu, és hirtelen csend lesz.

2022. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!