Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig tartott nektek mire...

Meddig tartott nektek mire leszoktatok a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kezdtem azt érezni, hogy nem is kívánom annyira a cigit, megvoltam nélküle. Nem tudatos döntés volt, hogy na most abbahagyom, hanem tényleg egyszerűen nem éreztem szükségletét. Sokszor azért cigiztem mert volt, vagy csak mondtam jó van egy pár perc, addig rágyújtok, de nem is azért mert úristen kell a nikotin, hanem csak azért cigiztem mert volt nálam. Eljöttünk nyaralni családdal és tudatosan nem hoztam cigit és nem is vettem. Tegnap reggel szívtam az utolsót indulás előtt. Tök jól megvagyok nem érzek nagyon elvonási tüneteket, nem izzadok, nem vagyok ideges, nem remegek stb. De tudom magamról, ha lenne lehetőség nem mondanék nemet egy cigire, illetve ha hazaérek az lesz az első hogy rágyújtok. De szerintem szimplán csak azért mert van otthon..

Jelenleg inkább azt érzem hogy megvagyok cigi nélkül is, nem azt, hogy teljesen leszoktam volna, soha többé nem akarok rágondolni..


Tudom csak 1 nap telt el, de teljesen megvagyok.

Nektek menny idő volt az utolsó cigitől a már nem is gondolsz a cigire. Mert nagy különbség van szerintem a kibírod cigizés nélkül is és a teljes leszokás között.



2022. júl. 26. 15:32
 1/2 lewega ***** válasza:
Jó motiváció kell hozzá. Én nagy dohányos voltam, már 30 éve dohányoztam. A napi adagom már majdnem 2 doboz volt. Sokszor tettem kísérletet a leszokásra, de igazándiból nem akartam, pedig már átköhögtem az éjszakákat. Történt egyszer, hogy munkanélküli lettem, és a segélyem kevesebb volt, mint amit ketten eldohányoztunk a férjemmel. Na, ekkor azt mondtam, hogy itt a vége. Este elszívtam az utolsót, és soha többet.Ez volt 1995-ben. Ma már undorodom a dohányos emberek szagától is. Kérdeztem a lányaimat, hogy én is ilyen büdös voltam, mikor ölelgettem, puszilgattam őket? Azt mondták, hogy igen.
2022. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1


És szenvedtél valamennyire? De őszintén! Sokan úgy beszélnek róla, hogy "ahh, piskóta volt letenni", de nem akarom elhinni, hogy egy nagy dohányos vidáman eldobta és élte tovább a füstmentes életét. Azt elhiszem, hogy valaki szenvedve letette, megharcolt a füstmentes életért, de azt nem, hogy valaki kb. egy kémény volt, és csak úgy lerakta.

2022. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!