Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A sorozatgyilkosok tényleg...

A sorozatgyilkosok tényleg letudnak állni a gyilkolásal?

Figyelt kérdés

2022. júl. 27. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Pszichopaták nem.
2022. júl. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Én ha akarnék letudnék,esküszöm.
2022. júl. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy komolyra fordítva,szerintem nem.Ez is függőség,amit a legerősebb kényszer hajt.És ha valaki teszem azt nagyon erős akaratú,szerintem még azt se bírná ki,hogy ha nem is folyamatosan,de azért 1 évbe egyszer-kétszer meg ne gyilkoljon valakit.
2022. júl. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Maga Ed Kemper is azt nyilatkozta az FBI-nak, hogy tartsák csak bezárva, mert rögtön újrakezdené, amint lehetősége lenne rá.
2022. júl. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Én letudtam.
2022. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Én nem tudok.
2022. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%
Volt egy srác aki régebben youtubera töltött fel videókat. Mr. Anime volt a srác neve. A srác elvilleg pszichopata. Az volt a célja hogy ő legyen a leghirhedtebb iskolai lővőldőző. El is kezdte a lővőldőzést viszont fél úton abba hagyta. Szóval igen abba tudja hagyni a gyilkolást akár egy sorozatgyilkos akár egy pszichopata akár egy lővőldőző. Mr. Anime jelenleg is él és egy texasi börtönben tölti életfogytig tartó börtönbüntetését.
2022. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem minden pszichopata sorozatgyilkos vagy bármilyen módon közveszélyes. A 90%-uk veszélytelen, mert van annyi eszük, hogy tudják, nem éri meg bármilyen ámokfutásba kezdeni, és börtönben lenni egy életen át vagy villamosszékbe ülni.
2022. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!