Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezelnétek, ha kiderülne,...

Hogy kezelnétek, ha kiderülne, hogy a családban, van homoszexuális?

Figyelt kérdés

Sajnos Én most szembesültem azzal, hogy a 31 éves öcsém a saját neméhez vonzódik és őszintén szólva sokkot kaptam. Kiborultam!

Elmondanátok, hogy Ti ezt hogyan kezelnétek, vagy kezelitek, ha kiderülne, hogy a gyerekeitek, testvéreitek, esetleg szülők, elétek állnának azzal, hogy a saját neméhez vonzódnak?

Van ebből kiút? Kérlek, nyugtassatok meg!


35 Férfi



2022. júl. 28. 13:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
97%

Azt mondanám neki, az a lényeg,hogy szeresse a választottját.Mert a szeretet a fontos !

Kiút pedig nincs, mert a szexualitás adott és nem választható.

Volt családtagom aki felvállalta,tisztelem érte - és boldogan él az azonos nemű párjával, évek óta.

2022. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
96%

Ha testvér akkor semmi gond, támogatom. Ha szülő, az valószínűleg összetörne, mivel jelenleg is úgy látom, hogy a szüleim 25-30 éve szerelmesek egymásba. Együtt vannak, jó a kapcsolatuk.

Ha bárki más azt is támogatnám. Nem értem mi lehet a gond.

2022. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy nekem semmi bajom ezzel az egésszel, CSAK NE a Családomban történjen! Lassan úgy érzem, hogy sokkal nagyobb teret kapnak a melegek, mint a heterok. Nekem "ez a világ" egyre inkább nem tetszik!

Minden Netflixes filmben van meleg pár, már a moziban sincs olyan vetítés, ahol ne jelenne meg. Én nem akarom, hogy a gyerekem majd ezt lássa, és egyszer csak előálljon azzal, hogy Ő most a másikoldalra pártolna, abba belehalnék! :(((

2022. júl. 28. 13:35
 4/67 anonim ***** válasza:
97%
Mert sokkal jobb, ha inkább megpróbálja elnyomni és eljászik egy életet, amit nem is szeretne. Vagy titokban azonos nemű szeretőt tart
2022. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
97%

Ha valaki meleg, akkor filmek meg sorozatok nélkül is az. Ezek csak segítenek a sötétebb rétegnek az elfogadásban.

Hát ez van, szeresse a párját, legyen boldog és kész.

2022. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 grafno ***** válasza:
89%
Itt a nyugaton senki nem foglalkozik vele, hogy a masik meleg e. Itt szerintem az arabot, feketet mutatjak szinte minden műsorban, valahol a melegek is teriteken vannak es szerintem azert, hogy jobban szokja az ember a jelenletüket. Attol mert meleg valaki az nem jelent semmit szamomra.
2022. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
97%

Sosem tudhatod,hogy majd a te gyereked nem lesz-e meleg,vagy leszbi.És akkor mi lesz? Korbáccsal fogod kergetni?

Egy szülő mindig szeresse a gyerekét, akkor is ha meleg !!!!

2022. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
87%

"CSAK NE a Családomban történjen"

Ez nem választás kérdése.

Érdekes lenne pl.duró dóra valamelyik

gyereke. (azért írtam kisbetűvel -

a nagyot nem érdemli.

2022. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
Én jóban vagyok a tesvéremmel, és szeretem, de ez nálam most nagyon kivert a biztosítékot. Én bízom benne, hogy ez átmeneti időszak, kipróbálja, és visszatér!
2022. júl. 28. 13:47
 10/67 anonim ***** válasza:
97%
Én komolyan nem értem mi a probléma azzal, ha valaki meleg.
2022. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!