Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan (huszonévesek) miért...

Sokan (huszonévesek) miért nem küzdenek a felnőttesség és változás ellen?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy például valaki 22-23 éves ahelyett hogy fiatalabbnak próbálna kinézni, inkább a koránál idősebbnek akar kinézni.

Meg sokan inkább haladnak a korral, nem gondolnak a gyerekkorukra.

Ismerek olyanokat akik még a 2015 körüli képeiket is letörölték a facebookról.

Akik a huszas éveik elején vannak sokan már nagyon felnőttesek.

De ugyanezt mondhatnánk a viselkedésről is. Semmi gyerekességet nem engednek meg maguknak.

Csak nekem jelentenek valamit az emlékek? Csak én akarok olyan életet élni amiben a régi önmagamat is hordozom?

Én nem is akarnék teljesen más ember lenni, mert tudom hogy régen is az én voltam.



2022. aug. 4. 08:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
21%
Így válasz majd szépen lassan depresszióssá.
2022. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Amit leírtál "felnőttesség", az már 15 éves korban is megjelenhet. A nagylányok, nagyfiúk a tinédzserkor közepénél bizonyítani akarják, hogy ők már bizony felnőttek. Viselkedésükkel, öltözködésükkel, az érettségüket próbálják hangsúlyozni. (Esetenként sikerül is.)

Huszonéves korban szerintem már normálisabb jelenség, hogy valaki felnőttként akar viselkedni, megjelenni, mert esetenként az már presztízskérdés is lehet. :D

2022. aug. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Én mindig ugyan az a gyerek maradok aki voltam. Viszont nyilván szeretnék felnőtesebb lenni. Nem veszek pókemberes pólót ha hülyén áll rajtam...

Szóval fejben hiába ugyan az az ember, attól még érettebb lesz és az ízlése változik. Csajozni se nagyon lehet gyerekes viselkedéssel. A lányok alapból az érettebb férfiakat szeretik bizonyos okok miatt. Ezeket a tulajdonságokat már megakarják szerezni a fiatalabbak is, hogy nekik is legyen barátnő.

Amúgy én pont azt veszem észre mennyi életképtelen huszonéves van. Csak tengenek lengenek a világba össze vissza...

24/f

2022. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Shaddark ***** válasza:
64%

Ez régen is így volt.

A pasik idősebbnek hogy komolyabbnak, férfiasabbnak tűnjenek.

Ez szerintem teljesen normális ebben a korban.

A lányoknál nem látom ezt, ők inkább szebbnek akarnak látszani és a smink alapból öregít fiatal korban.


"De ugyanezt mondhatnánk a viselkedésről is. Semmi gyerekességet nem engednek meg maguknak."

Ez meg erősen közeg függő. A tied egészen kiváló lehet szerintem.

Nincs televíziós szolgáltatásom, de páromnál néha belenézek, és csak nézz meg egy énb részt... Ami a minta sokaknak ma az országban (sajnos).

Még nyomokban sincs olyan amiről írsz, a fiataloktól az idősekig mindenki komplett idióta, egy 8 éves mentalitásával.

2022. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3

Az hogy valaki másoknak akar megfelelni, na én ezt elutasítom. Én nem vagyok és nem is leszek ilyen.

Nem másoknak hanem magamnak akarok megfelelni.

2022. aug. 4. 09:54
 6/11 Drakula ***** válasza:
70%

"Nem másoknak hanem magamnak akarok megfelelni."

Is igy hogy a fenébe fogsz munkát meg feleséget találni.

2022. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

"sokan inkább haladnak a korral"


Valahol ez lenne a normális, nem?


"nem gondolnak a gyerekkorukra"


Most attól, hogy gondolnak rá, előrébb lesznek?

Jobb előre tekinteni és nem a múltban merengeni.


"Ismerek olyanokat akik még a 2015 körüli képeiket is letörölték a facebookról."


Azta, letörölte a régi képeit Facebookról...és? Valahol érthető, ha az ember korlátozza ezeket a dolgokat és nem lehet a teljes életútját lekövetni.

2022. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Néha jó vissza gondolni a gyerekkora. Sok szépség volt benne. De sok mindenben is szeretnék változni, mert nem minden volt olyan jó. Nem szeretnék leragadni abban az állapotban amilyen akkor voltam. Ha a múltban élnék akkor a jelent nem tudnám élvezni. Szükség van arra hogy elég felnőttes legyek, ahhoz hogy egy rendes felnőtt életét élhessem.
2022. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

"Csak nekem jelentenek valamit az emlékek?"


Mindenkinek számítanak az emlékek, de ettől függetlenül az élet az telik és haladni kell vele. És 22-23 évesen sokan már dolgoznak, önellátóak, "felnőttek" így nyilván másképp is viselkednek.

2022. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Én alapvetően szerettem felnőni, bár a felelősséget kicsit nehezen viseltem. De nem lennék újra gyerek.
2022. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!