Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A világoskék ing miért olyan...

A világoskék ing miért olyan elterjedt az irodában dolgozó férfiak körében?

Figyelt kérdés
Ez valami dress code?

2022. aug. 4. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem dress code, csak célszerű. A fehéret az ünnepi alkalmakra tartogatják, ráadásul elég könnyen koszolódik, hamar befeketedik a mandzsettánál és a gallérnál, akkor is, ha rendesen és alaposan mosakodik az ember. A sötét ingeket nehéz szépen megőrizni, ha nem megfelelő mosószerrel mosod őket, fakulnak, csúnyák lesznek. A világosakból meg a világoskék az, ami a leginkább elviselhető a férfiak nagy részének. A rózsaszín nem biztos, hogy férfias, a világoszöld néha fogkrémszínűre sikeredik, a világossárga vagy -barna meg olyan, mintha a fehér besárgult volna.
2022. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Abszolút igazad van. Köszi!
2022. aug. 7. 00:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pl mindig is utáltam az ingeket…

Mindig fehér pólóban vagyok.

Ha hidegebb az idő, akkor valami melegítőt ráveszek és kész.

2022. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A világos színű propléma nélkül koszos lesz, mint a fehér. Szóval megszokás. Egyben a világos kék ugyanúgy lányos és gyerekes.
2022. szept. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!