Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet nagyon gáz a kérdésem,...

Lehet nagyon gáz a kérdésem, de vécés néninek adhatok legközelebb cserébe valamit, amiért múltkor nagyon rendes volt velem és kisegített?

Figyelt kérdés

Nem nevezném meg hogy hol, de egyik szórakozóhelyen múlt héten bulizni voltam. Barátnőim egy része már hazament, mikor én elmentem vécére. És hát kicsit kínos szituba kerültem, mert nem volt wc-papír, de nagyon faradt voltam már és nem néztem meg elötte. Átszóltam a mellettem lévő fülkékbe, hátha van bent valami lány rajtam kívül még, de nem jött válasz. És legnagyobb meglepetésemre a wc-s néni valahogy meghallotta ahogy szólok és bekopogott és hozott nekem papírt. Nagyon hálás voltam neki, mert ezek tapasztalataim szerint általában ilyen bunkó banyák.


Arra gondoltam és lehet nagyon gáz, de vinnék neki valami kis ajándékot legközelebb. Láttam már azon a helyen többször korábban és kesvesnek tűnt mindig. Egy tábla csokira gondoltam pl.



#WC #meglepetés #WC-papír #vécés néni
2022. aug. 8. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
???
2022. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Remek ötlet. Biztosan jó ötlet, mert őket az emberek általában nem veszik emberszámba. Támogatom az ötletet. :)
2022. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Egy tábla csokit adj neki, WC-papírba csomogalva! (Csak nehogy szétolvadjon, mert félreérti...) :D
2022. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hahahha 😅😅
2022. aug. 8. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vigyél neki nyugodtan, jolesne biztos neki. Ez is egy munka. Ha más kaphat borravalót, hálapénzt. Ő miért ne kaphatna valamit?
2022. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy támogattok! 😊
2022. aug. 8. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha gondolod, viszel neki egy kicsi tábla csokit - vagy hasonlót, - mert mégis csak szorult helyzetben voltál. Megint más kérdés, hogy az ő mulasztásának következményeként kerülhettél ilyen helyzetbe, - mert nem csak "le kell robbantania a húgykövet" innen-onnan és "szart spakliznia", hanem a fülkék papírral ellátása is a feladatai közé tartozik.
2022. aug. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Főleg egy forgalmasabb illemhelyen, nem várhatjuk el, hogy vécésnéni ötpercenként végignézze a vécéket.

Sokan pedig lopkodják, kilószámra dobálják a budiba a papírt.

2022. aug. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon igaz, en konkrétan láttam már olyan nőt (férfiak nevében ugye nem tudok beszélni) aki konkrétan megfogta a tekercset és elrakta a táskájába. 🙄
2022. aug. 9. 11:21
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Rendes tőled!:) nekem is segitettek már, volt hogy nem volt nálam pénz és beengedtek. Én sajnos nem vittem neki semmit, de vihettem volna
2022. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!