Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Képes vagy-e arra hogy ha az...

Képes vagy-e arra hogy ha az önérzetedben megsért egy HP aki a pozíciója miatt fennhordja az orrát és lenézően viselkedik pedig fogalma sincs rólad, akkor ne küldd el melegebb éghajlatra, hanem lépsz tovább?

Figyelt kérdés

Még egy aprócska beszólást sem eresztesz el.

Önuralommal.


Hogy lehet megállni.....? Tippek?



#önfegyelem, beszólás, önérzet
2022. aug. 11. 19:02
 1/5 anonim válasza:
5 éven át tűrtem, szenvedtem mások defektjei miatt. Arra a szintre jutottam, hogy peres eljárással visszakapom, ami jár nekem.
2022. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én simán átnézek az ilyen embereken, nem sok ilyennel találkozom de amikor igen akkor hamar le is tesznek arról, hogy sértegetni próbáljanak. Volt ilyen kolléganőm, aki az első perctől kezdve lenézett, kb 3 hónapig próbált passzív-agresszív módon beszólogatni, aztán látta, hogy tényleg semmit nem ér el vele és talált mást akivel szemétkedhet. Egy ilyen ember nem nagyon tud mit kezdeni azzal, ha teljesen lepereg rólad amit mond.
2022. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg 1-1 visszaszólás belefér: "Köszönöm a bókot", "A véleményed téged jellemez".
2022. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok köteles elviselni. Bocs, de az egész tinikorom arról szólt, hogy az ilyen szopadék bohócok miatt éreztem magam szarul és féltem önmagam lenni. Tanultam eleget ahhoz, hogy felnőttként ne kelljen nekem ezt elviselnem, felkelhetek az asztalról és megtehetem, hogy távozok, leadva a drótot a felettesének a viselkedéséről.


Velem ne szórakozzon senki.

2022. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneken én csak mosolygok magamban, saját magát minősíti, ha úgy tetszik, akkor én meg ezt a viselkedést nézem le. Én tudom mennyit érek, azok is tudják, akik ismernek, akik fontosak nekem, és nekem ennyi elég. Ezen egy olyan ember véleménye, aki nem ismer, és még feltehetően felszínes is, nem fog változtatni. Egy ilyen embernek fontos a dominancia, valószínűleg akkor is lenézne, ha ismerne.
2022. aug. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!