Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy bárki számára elérhető...

Egy bárki számára elérhető közösségi portálról leszedni egy csaj képét, photoshoppal eltüntetni róla a hibákat és feltölteni egy képfeltöltő oldalra majd a linket elküldeni neki az szemétség?

Figyelt kérdés

Egy ilyen tipikus fürdőszobás kép volt a csaj profilképe és bele lógott a csap, ezt szépen eltüntettem PS-el és feltöltöttem képfeltöltésre és elküldtem neki a linket, hogy használja már azt profilképnek. Erre a csaj nekem esett, hogy elloptam a képét és micsoda szar alak vagyok. Teljesen nyitott az adott oldal és azt a képet bárki láthatta regisztráció nélkül is, míg amit én töltöttem fel azt csak az láthatta akinek volt hozzá linkje.

Igaza volt, tényleg szar alak vagyok mert le mertem tölteni a képét, eltüntettem róla a csapot és feltöltöttem egy képfeltöltőre?



2022. aug. 14. 10:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez olyan, hogy akkor sem török be hozzád és rakok rendet a polcodon, ha nyitva felejtetted az ajtód és rendetlenség van. Privát térnek számít. Jogilag nem tilos szerintem, de mélységesen etikátlan.

Ilyenkor megkérdezed, kér-e a segítségedből az előtt, hogy megtennéd.

2022. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

De jelen esetben én nem törtem be hozzá, hanem azt a polcát raktam rendbe amit ő kirakott a közterületre.

Nem privát fiókból töltöttem le a képet, hanem olyanból amit a netes keresők is indexelnek és amikor már rég levette a képet még akkor is fent lesz legalább ezekben.

2022. aug. 14. 10:42
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
És volt engedélyed rá tőle? :) Ez az EGYETLEN kérdés.
2022. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Eleg beteges
2022. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

ma 10:47

Mért kéne engedély valami olyanra aminek a birtoklásáról pont ő mondott le azzal, hogy bárki számára elérhetővé tette? Eleve nem is használtam a képét hanem pont hogy javítottam rajta és felajánlottam hogy a jobb verziót használja.


ma 10:54

Kérlek magyarázd már el, hogy mi a beteges abban hogy segíteni próbálok úgy hogy nekem abból semmi hasznom nem származik, neki meg semmi kára, mert komolyan nem értem és szeretném megérteni.

2022. aug. 14. 11:24
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Oké, akkor én levágom a hajad :) Csak segíteni akarok. Kihoztad a nyílt térre, nincs ezzel gond, mondhatni te kérted. :D
2022. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Hat mert nem kert meg erre. Bele vagy zugva? Ezutan jonnek a "zaklatasok". Szerkesztgesd a sajat kepeid sztem vagy azet aki megker ra.
2022. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Csináld csak nyugodtan, aztán ne csodálkozz, ha nem nagyon akar veled beszélni többet a csaj.


Plusz miért rakod oi külön képfeltöltős oldalra?

2022. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök hülye ötlet volt, a lánynak meg elég ijesztő. Még akkor is, ha nem tilos.


Csak gondolj bele: valami random idegen editálgatja a képeimet, aztán publikálja, elküldi nekem. Mit akar? Mi a célja? A többi képemmel mit csinál? Leretusálja a kutyámat? A pasimat? A bikinifelsőmet? Minek? Ilyesmit beteg lelkű, leskelődő, üldöző, sunyi emberek csinálnak, nem csoda, ha kiakadt.


Sokat elárul rólad, hogy nem érted ezt, és itt keresel a tettedre igazolást.

2022. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mért kéne engedély valami olyanra aminek a birtoklásáról pont ő mondott le azzal, hogy bárki számára elérhetővé tette?"


Azért, mert nem mondott le a birtoklásról, attól hogy közzétette, az még nem válik szabadon felhasználhatóvá.


"a polcát raktam rendbe amit ő kirakott a közterületre"


Attól, hogy közterületen van a magántulajdon, az még nem válik köztulajdonná.

2022. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!