Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a benyomásotok, ha meglátto...

Mi a benyomásotok, ha megláttok egy képet egy párról, ahol a lány odabújik a fiúhoz, mindkét kezével öleli, mosolyog, a fiú meg csak az egyik kezével a vállánál öleli át, mint akármelyik random haverját és nem mosolyog?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a lánynak nagyon megalázó, mintha egy pióca lenne, a fiú pedig nem táplál iránta semmilyen érzelmet.
2022. aug. 17. 11:05
 1/10 Nyitrai Ferenc válasza:
93%
Szerintem ez nem teljesen ilyen fekete/fehér. Lehet, hogy a fiú az érzelmek kifejezésében gyenge. Nem úgy mutatja ki az érzelmeit, mint a lány. Lehet, hogy nem úgy öleli, de tettekkel sokkal jobban kifejezi azt amit érez, több áldozatot hoz stb...
2022. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Semmi, én se szeretek annyira összebújni senkivel fotóhoz.
2022. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdekel.
2022. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
keveset
2022. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem semmi megalázó nincs abba, ha egy éppen elkapott pillanatban a fiú nem két kézzel, hanem egy kézzel öleli. Egy kép alapján nem ítélnék meg senkit sem. Pl. sokan nem szeretik, ha fotózzák őket. Ez is lehet oka, hogy nem mosolyog.

Ismerni kéne ahhoz őket, hogy bármit is lehessen mondani a kapcsolatukról.

2022. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem van ilyen képem

Ölelem a párom 2 kézzel és felfelé nézek rá közben vigyorgok

A párom meg a vállam felett a nyakamnál 1 kézzel karol át és közben a fejem felett meredten néz a távolba 🤣

Pont úgy néz ki mint akinek a töke kivan mindennel 🤣

Nagyon viccesen elkopott kép lett

Nagyon sokat nevettünk rajta mindketten🤣

Szerintem felesleges az ilyesmibe bármit is bele magyarázni

2022. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem egy férfi legyen férfi és ne mutassa magát egy érzelgős, rinyás picsának.


Ez a tökéletes, hogy egy kézzel átöleli a vállánál és meredten, póker arccal néz a kamerába. Minden igazi férfi ismerősöm ilyen és az ősök is mind így fotózkodnak.


Az a "férfi" aki ugyanúgy két kézzel ölel, bújik, közben mosolyog az látszólag egy gyenge, élettelen, rinyás kis pöcs akinek a telóján a háttérképe még mindig az anyja és a saját ruháját nem tanulta meg önállóan összehajtani. Az ilyenek szégyent hoznak a férfi társadalomra.

2022. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Semmit, nem érdekel. Lehet, hogy nem fotogén a fiú. Vagy nem szereti, ha fotózzák.
2022. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
#9, mit pontozzak fel ezen? Számomra az az igazi férfi, aki ki meri mutatni az érzelmeit, ha kell sír is, ha kell nevet, nem egy érzelem mentes fadarab. Nem ettől lesz valaki férfi, ha minél kevesebbet mutat meg magából és az érzelmeiből. És, ha lesz valaha egy fiam, ezt neki is meg fogom tanítani. A férfiaknak ugyanannyi joguk van kimutatni az érzelmeiket, mint a nőknek. Ennyi.
2022. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#7: Tudod, nem mindegyik nő szereti az érzéketlen tuskókat. Sőt, a legtöbb nő igenis igényli az érzelmességet.

Ha pedig szerinted attól lesz valaki férfi, hogy egy mogorva bunkó, akkor nagyon nagy baj van a fejedben.

2022. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!