Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez stalkolás lehet (Instagram)?

Ez stalkolás lehet (Instagram)?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy gyanús fiókok csekkolják az Instagram-sztorijaimat. Pl. nincs profilképe, nincsnek posztok, pár embert követ, új fiók, idétlen username (anonka123, felhasznalo12345 és hasonlók), ja és nem is követnek. Egyszerre csak egy ilyen szokott lenni, volt már hogy megjelent egy ilyen fiók, majd eltűnt a semmibe. Másik alkalommal egy újabb tűnt fel, ekkor privátra állítottam az oldalam vagy tiltottam az embert. Aztán visszaállítottam pár nap múlva nyilvánosra, akkor újabb ilyen fiók bukkant fel.

Ez mi lehet? Hogy a fenébe találnak rám ezek a semmiből? Valószínű lehet, hogy valamelyik ismerősöm stalkol ilyen módon?



2022. aug. 18. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez 1 ember csak tőbb fiókkal, lehet lementi a képeidet.
2022. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Mit mutogatod magad? Mé nem hagyod priváton a fiókod?
2022. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz stalkolás alatt? Hogy megnéz egy nyilvános képet, storyt? Nem ez az Instagram célja?
2022. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
3, de most ettől fogja jobban érezni mgát hogy fntos ember mert stalkolják. xD
2022. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!