Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A facebookos ismerőseiteknek...

A facebookos ismerőseiteknek kb. hány százalékával találkoztatok személyesen is? és hány százalékuk reagál arra, amit megosztotok?

Figyelt kérdés
Elég könnyen visszaigazolok hasonló érdeklődésű ismeretleneket, mert úgysem a FB-on élem az életem, főleg a csoportok miatt vagyok ott, valódi ismerősök meg nem is biztos, hogy megtalálnak, mert nevet is változtattam, a profilképem sem az arcképem, így azt vettemészre, az ismerőseim több mint harmada olyan, akivel még sosem találkoztunk, de némelyik tizenéves netes haver már közelebb áll hozzám, mint egy tizenéve nem látott szobatárs vagy csoporttárs. Megnéztem, mert jó pihent voltam ma :), az ismerőseim negyede reagált valami módon a posztjaimra az utóbbi egy évben, igaz, mivel ritkán posztolok, nem szeret úgy az algoritmus, mint a pörgőmasinákat. Kíváncsi vagyok, más hogy van ezzel.

2022. aug. 21. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"A facebookos ismerőseiteknek kb. hány százalékával találkoztatok személyesen is?"


Amikor még volt Facebookom, akkor ez 100% volt.


"és hány százalékuk reagál arra, amit megosztotok?"


0 és 1% között mozgott.

2022. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az FB-t egyedül pár csoport miatt használom meg időnként végigpörgetem leginkább a híroldalakat dobálja fel nekem ami azértjó mert hamarabb eljut hozzám párdolog. Meg nekem csak a nevem van kint, profilképem egy teljesen egyedi fantom kép amit én csináltam jó régen. Az ismerőseim nagy részével találkozok vagy tartom velük a kapcsolatot valamilyen formában mert én csak azt jelölöm be vagy vissza akit tényleg ismerek és találkozok, meg pár régi munkatárs, osztálytárs vagy más egyéb ismerősök vannak fent nekem és ennyi. Posztolni baromi ritkán szoktam talán évente 10 posztot ha kiteszek és ezzel még sokat is írtam.

Néha a marketplaccon is szoktam nézelődni, mert megesik hogy látok pár érdekességet amit meg is vettem már főleg hogy kellett is. Meg az autómat is egy csoportba hirdette valaki és tőle vettem meg, csak a csoportba hirdette, sehol máshol ennek oka is volt de már nem emlékszem pontosan.


Meg én javarészt a messengert használom és sok olyan ember van fent messengeren nálam akik fb-n nincsenek az ismerőseim közt.

2022. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
100%-ukkal. 79 ismerősöm van, a család, a baráti kör, volt, és jelenlegi osztálytársak, tanárok.
2022. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen, kb. 90%-ukkal. Nem szoktam amúgy megosztani semmit, van egy profilképem, meg egy borítóképen, ezekre kb. 50-60%-uk ha reagált. De lehet, még annyi se.
2022. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
250 körüli FB-ismerősöm van, mindegyiket ismertem valamikor személyesen, bár a nagy többségükkel már megszakadt a kapcsolat. Évi egy-két alkalommal teszek ki családi képet, ezekre 50-80 reakció érkezik, tehát 20-30 százalék.
2022. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

36 ismerősöm van, azokkal rendszeres kapcsolat tartás (mondjuk havi szinten beszélgetés vagy találkozó) 10 ember. A legutóbbi posztomra a 36 emberből 9 reagált és akikkel rendszeres kapcsolatom van 5.

Szerintem egész jó arány :)

Néhány volt osztálytárs, pár távolabbi rokon és 4-5 internetes ismerős, akikkel a játék hozott össze.

2022. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

293 ismerősöm van Facebookon, kettővel nem találkoztam személyesen, csak valamilyen ügyben e-mailben kerültünk kapcsolatba. Egyik japán, a másik csak 300km-re él tőlem.

Nagyon ritkán osztok meg dolgokat, kb 1 és 30% között reagálnak, attól függ milyen témájú a megosztás.

2022. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

90%-ot ismerem személyesen

60% reagál


Mondjuk nekem csak 130 ismerősöm van :)

2022. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
100% szerencsére.
2022. aug. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

0.

0, mert nem osztok meg semmit sem.

2022. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!